Щонеділі і щочетверга «недільний» ринок переповнений людьми. Окрім золотонісців, сільські товаровиробники з Канівського, Чорнобаївського і Драбівського районів везуть сюди городину, живу птицю, молочні та продовольчі товари. Містяни та й люди з усієї Золотоніщини встають зарані, щоби добротно скупитися на тиждень: все свіже і домашнє. Кролі, сіно, буряки, зерно, пшениця мішками, олія бетонами, ряди молочників, жива риба – два рази на тиждень вирує базар, живе повним життям.

На гарячу лінію міського голови телефонують невдоволені містяни, які не можуть зрозуміти, чому на території вищезазначеного ринку з’явилися перекопи, земляні вали, які заважають людям ходити? У гарячий час ярмаркування – ніде розминутися. Що за «терикони» лежать біля недільного ринку, і коли вже їх приберуть?

Поблизу «недільного» ринку починається велике будівництво. Вздовж паркану будуть зводити магазини. Тиждень тому прокопали траншеї для водопостачання та водовідведення. Земля залишилася лежати на тих місцях, де продовжуватиметься будівництво. На ділянках, де можуть безперешкодно й надалі ходити містяни, землю прибрали і засипали піском, щоб не було болота. Будівництво триватиме мінімум рік.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).