Вже вкотре українська енергосистема потерпає від численних масштабних ракетних ударів, які ворог наносить ледь не щотижня. Енергетики працюють на повну силу та продовжують творити дива: українці зустріли зимові свята майже без відключень. Втім, ми повинні бути готові до можливих блекаутів.

Нагадаємо, що нещодавно Золотоніська громада отримала 10 бензинових та дизельних генераторів від німецького партнера. Ці генератори вже в процесі встановлення у старостинських округах, де будуть функціонувати пункти обігріву.

За кошти місцевого бюджету міська рада придбала низку генераторів для безперебійної роботи деяких соціальних структур. Завдяки дизель-генераторам на 22 кВт стабільне енергопостачання буде присутнє у відділі освіти, управлінні праці та соціального захисту населення і у територіальному центрі соціальної допомоги. У котельні Золотоніської школи №6 вже підключене резервне живлення, яке допомагає дітям не залишитися у пітьмі та холоді, як того хоче ворог. Також ці генератори будуть встановлені у Центрі надання соціальних послуг. Як зазначила його очільниця Людмила Неліна, вони вже намагаються підлаштовуватись під нестабільне постачання енергії.

Крім того, згідно із сесійним рішенням були виділені кошти із бюджету на придбання потужних генераторів понад  300  кВт, які встановлять на каналізаційній насосній станції, очисних спорудах та водозаборі.

«Ці потужні дизель-генератори дозволять безперебійно функціонувати системам водопостачання та водовідведення навіть у разі екстрених та аварійних відключень електроенергії. Мешканці міста будуть з водою в період блекауту, якщо він виникне», – повідомив начальник КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов.

Продовжуємо працювати у тому ж дусі!

Ми переможемо – бо нас не зламати!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).