З 8 січня у Золотоноші, як і по усій Україні, почав діяти жорсткий карантин, який уряд запровадив заради боротьби з поширенням коронавірусу. Пише Золотоноша.Сіті.

Тож сьогодні, у перший день січневого локдауну, ми вирішили на власні очі побачити, як дотримуються посилених карантинних обмежень суб’єкти господарювання нашого міста. Пройшовши центром Золотоноші, у нас склалося враження, що деяких з них це взагалі не стосується, бо працювали у звичному режимі. Чи то впевнені, що в перший день локдауну перевірок не буде, чи то просто ігнорують введені заборони.

Наприклад, щоб потрапити до маркету «АТБ», треба трохи почекати у черзі на вулиці. Чого не скажеш про супермаркет, розташований неподалік. Як було скупчення людей у приміщенні, так і залишилося.

Прикметно, що побільшало людей у захисних масках, щоправда, не усі з них одягли їх правильно.

За словами начальника міського відділу освіти Ольги Строкань, з 11 січня усі навчальні заклади Золотоніської громади – міські школи та навчально-виховні комплекси Кропивни, Деньгів, Благодатного, Крупського і Коробівки − після зимових канікул відновлять освітній процес, але форма навчання буде дистанційною.

У Коробівському, Крупському та Деньгівському НВК двері навчальних закладів будуть відчиненими, бо у них розташовані дитячі садочки. У Кропивні та Благодатному дощкільні установи мають власні приміщення.

Усі організаційні моменти щодо підвезення малечі та їхнього харчування, а також опалення будівель, вирішені і узгоджені. Ольга Миколаївна наголосила, що робота дитячих установ проходитиме із строгим дотриманням карантинних вимог.

Дитячі дошкільні установи у Золотоноші працюють у звичному режимі. Субота 16 січня у садочках буде робочим днем, оскільки 8 січня – вихідний.

Чи поменшає хворих на коронавірусну хворобу у період нокдауну, скоро дізнаємося. Нагадаємо, новий жорсткий карантин діятиме в Україні до 25 січня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).