Навчальний 2022-2023 рік став особливим як для золотоніського учительства, так і для батьків та дітей. Оскільки освітній процес потребує підготовки та проведення у нових реаліях, до яких ніхто не був готовим і до якого не готують у вузах.

Під час війни школа стає осередком, який дає змогу дітям отримувати не лише знання, але й психологічну підтримку, не втрачати відчуття приналежності до спільноти. Тому надзвичайно важливо налаштовувати роботу навчальних закладів так, щоб вона була комфортною і безпечною для дітей та педагогів.

Видання Золотоноша.City повідомляє, що у Золотоніській громаді учнівська аудиторія цьогоріч налічує 3741 учня. Вперше школяриками стануть 310 хлопчиків і дівчаток. До 10-х класів зараховано 255 дітей.

За словами начальниці Золотоніського відділу освіти Ольги Строкань, усі навчальні заклади громади розпочали освітній процес. Разом з батьками визначили форму навчання: чи то онлайн, чи офлайн, чи змішана. Вчительськими кадрами забезпечений кожен педагогічний колектив. Частина учнів навчатиметься дистанційно із-за кордону.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).