Учора відбулося урочисте відкриття оновленого контрольно-пропускного пункту військової частини А1402, яка розташована у центрі Золотоноші. Ремонт здійснювався за кошти міської влади та меценатів – Людмили Русаліної та Віктора Полозова. На офіційній частині були присутні міський голова Віталій Войцехівський, перший заступник Олег Масло і директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов.

Фасад КПП набув достойного вигляду – викладений плиткою ганок, пофарбовані приємного кольору стіни, новенькі металопластикові вікна і встелена блискучо-бордовою металочерепицею покрівля. У середині приміщення ремонт «поширився» на шість кімнат. Зокрема оновили кімнату відпочинку добового наряду, кімнату для відвідувачів, пост чергового КПП. А найважливіше – зробили таку необхідну вбиральню, якої раніше ніколи не було.


– КПП – це обличчя будь-якої частини. Перше враження – створює загальну картинку і закарбовується назавжди. Тому оновлення контрольно-пропускного пункту для нас було дуже важливе, – стверджує т.в.о. заступника командира полку з морально-психологічного забезпечення військової частини А1402 майор Валерій Сич.

Коридор викладений плиткою, підлога встелена лінолеумом, металопластикові вікна й сучасні двері, вирівняні, пофарбовані стіни – ремонт КПП вдався.

Військовики були зворушені підтримкою місцевих органів влади і вручили «Подяку» міському голові.


Та подарунки для військової частини на цьому не закінчилися. На офіційному відкритті Віталій Олександрович пообіцяв встановити спеціальний, виготовлений за індивідуальними розмірами стіл для чергового КПП.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).