Учора відбулося урочисте відкриття оновленого контрольно-пропускного пункту військової частини А1402, яка розташована у центрі Золотоноші. Ремонт здійснювався за кошти міської влади та меценатів – Людмили Русаліної та Віктора Полозова. На офіційній частині були присутні міський голова Віталій Войцехівський, перший заступник Олег Масло і директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов.

Фасад КПП набув достойного вигляду – викладений плиткою ганок, пофарбовані приємного кольору стіни, новенькі металопластикові вікна і встелена блискучо-бордовою металочерепицею покрівля. У середині приміщення ремонт «поширився» на шість кімнат. Зокрема оновили кімнату відпочинку добового наряду, кімнату для відвідувачів, пост чергового КПП. А найважливіше – зробили таку необхідну вбиральню, якої раніше ніколи не було.


– КПП – це обличчя будь-якої частини. Перше враження – створює загальну картинку і закарбовується назавжди. Тому оновлення контрольно-пропускного пункту для нас було дуже важливе, – стверджує т.в.о. заступника командира полку з морально-психологічного забезпечення військової частини А1402 майор Валерій Сич.

Коридор викладений плиткою, підлога встелена лінолеумом, металопластикові вікна й сучасні двері, вирівняні, пофарбовані стіни – ремонт КПП вдався.

Військовики були зворушені підтримкою місцевих органів влади і вручили «Подяку» міському голові.


Та подарунки для військової частини на цьому не закінчилися. На офіційному відкритті Віталій Олександрович пообіцяв встановити спеціальний, виготовлений за індивідуальними розмірами стіл для чергового КПП.