2 березня очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко відвідав Золотоніську гімназію ім. С. Д. Скляренка, на базі якої закладено будівництво басейну не лише для учнів закладу, а й для жителів усієї громади. Директор гімназії Любов Денисюк провела для гостя міні-екскурсію, з гордістю продемонструвавши їдальню, майстерню для дівчат та гончарну майстерню, оформлені в етностилі. Пише Золотоноша.Сіті.

Олександр Скічко поцікавився, чи передбачено проєктом відвідування басейну дітей з інклюзією. Як з’ясувалося, проєктувальники передбачили і вже споруджено пандус для візочників.

− Для школярів передбачено теплий перехід із шкільного приміщення до басейну, − пояснив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський. – Для відвідування його дорослими у вихідні дні буде відкритий зовнішній вхід. Адже ми плануємо, що цей об’єкт працюватиме як у робочі дні – для учнів шкіл громади, так і у вихідні – для усіх інших золотонісців.

За словами першого заступника міського голови Олега Масла, будівельні матеріали для продовження робіт на басейні уже закуплені і зберігаються на складах підрядної організації. Максимальна глибина водойми − 90 см, мінімальна – 60. Наповнюватися водою буде відповідно до вікової категорії дітей.

Губернатор Черкащини зізнався, що на будівництві шкільного басейну він вперше, тому його цікавило багато аспектів: глибина, утеплення підлоги і рівень чаші, обов’язковість підрядної організації, стан і місцезнаходження придбаних будівельних матеріалів, благоустрій довкілля тощо. Благоустрій навколишньої території теж закладений у загальну суму будівництва басейну.

Олександр Скічко зізнався, що після участі Віталія Войцехівського у засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30» при Президентові України, будівництво золотоніського басейну зрушило з мертвої точки. Днями відбудеться засідання комісії при ЧОДА, де буде переглянута проєктно-кошторисна документація. Є усі сподівання, що вона буде затверджена, і Золотоноша отримає кошти з державного бюджету для здійснення багаторічної мрії чи не усіх золотонісців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).