Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла цієї середи пройшла у звичному робочому ритмі.

За словами голови правління ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимира Клімова, наразі дорожники підприємства здійснюють ямковий ремонт вулиці Шевченка з боку залізничного вокзалу. Напередодні вівторкової зливи вони встигли завершити асфальтування дорожнього покриття аж до району машинобудівного заводу. Наразі проводяться підготовчі роботи до проведення подальшого фронту робіт. Якщо погода дозволить, асфальтування проводитиметься і у суботу. Для упорядкування дорожнього покриття вулиці 23 Вересня планується використати установку УЯР-01. Розглядалася також можливість залучення цієї техніки до заливання ям бітумом при проведенні ямкового ремонту центральної магістралі міста.

У серпні розпочнуться масштабні роботи з капітального ремонту  автомагістралі Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, яка проходить в об’їзд Золотоноші. 12 км дороги від автозаправки на виїзді з Новодмитрівки до черкаського кільця буде значно розширена, матиме 4 проїзні полоси та абсолютно нове сучасне покриття.

Повну версію матеріалу читайте у газеті “Златокрай” №30 від 25 липня 2019 року

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).