У Коробівці продовжується традиція. Цьогоріч вже вшосте проводиться шашковий турнір на честь Назара Крупки. У ньому взяли участь майже пів сотні учасників зі всієї Черкащини. Пише Золотоноша.сіті

До 445 річниці міста, Золотоноша як і звично провела низку заходів. Проте цей рік все ж вирізняється з попередніх, адже тепер наше місто – осередок Золотоніської громади, до якої доєдналися прилеглі села. Одним з них є Коробівка, де й проводився попередні 5 років шашковий турнір у пам’ять про Назара Крупку – загиблого в АТО.

Цей захід на Черкащині є відкритим, тож участь може взяти хто завгодно, потрібно лише зареєструватися, що зробили 48 учасників. Наприкінці на них чекали почесні грамоти за участь, а на призові місця – кубки та медалі.

Раніше ініціювала та фінансово підтримувала проведення турніру районна рада, проте цьогоріч, зважаючи на те, що Коробіка стала частиною Золотоніської ОТГ, Міська рада перейняла на себе всі зобов’язання та видатки і продовжила багаторічну традицію.

Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, разом з головою районної ради Борисом Євминою та головою Золотоніської РДА Іриною Терновою особисто відвідали захід та виголосили слова підтримки і подяку за вірного сина України мамі Назара – Тамарі Федорівні. Вона щороку присутня на турнірі й як наголошує, щоразу рада тому, що про її сина пам’ятають і приїздять віддати шану так багато людей.=

Після хвилини мовчання учасники взялися готуватися до своїх поєдинків, а делегація на чолі з Віталієм Войцехівським та Тамарою Крупкою вирушила до цвинтаря, аби покласти квіти та схилити голову перед бійцем, який назавжди лишився закарбованим у граніт 36-річним.

Перше місце у загальному заліку здобув першорозрядник Олександр Ібрагімов зі Сміли, обійшовши 5 кандидатів в майстри спорту, що були серед 44 учасників турніру. Другим фінішував його земляк найтитулованіший шашкіст Черкащини Іван Науменко. Третє місце дісталось ще одному представнику Сміли Петру Степаненку. Титул найсильнішого шашкіста лівобережної Черкащини здобув Микола Пономаренко із Скориківки. За ним розташувались в турнірній таблиці Іван Шевченко із Синьооківки, Микола Король із Деньгів та Микола Гуков із Золотоноші.

Кращий результат серед жінок показала першорозрядниця Катерина Гончарова, яка прибула із Кіровоградщини. Друге місце у іменитої черкащанки, переможниці багатьох обласних та всеукраїнських турнірів Алли Гоменюк, а третє у Галини Мірченко з Чигирина. Заступник Золотоніського міського голови Мар’яна Ніщенко відзначила подякою головного суддю Івана Малого, а афішу з підписами всіх учасників турніру вручили Тамарі Крупці – мамі Назара.

Довідково: Назар Крупка був юристом, проте, щойно розпочалися події, які призвели до Революції Гідності, він вирушив до Києва, а згодом – подався у зону АТО. За словами його мами, 8 березня 2016 року він мав повертатися додому. Проте нагальні справи, а точніше – допомога одному з побратимів на юридичній ниві в оформленні документів, котрі засвідчують участь у бойових діях – змусили його залишитися. За кілька днів, 11 березня Назар Крупка загинув під час мінометного обстрілу поміж населеними пунктами Авдіївка та Зайцеве.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).