Роботи по монтуваню дренажної системи на міському стадіоні ДЮСШ м. Золотоноша – тривають.Монтують дренаж футбольного поля з штучним покриттям розміром 90Х60.

Нагадаємо, що у рамках програми Велике будівництво,ініційованої президентом України, Золотоніській міський стадіон матиме штучне поле.


Після реалізації проекту будуть створені комфортні умови для занять спортом, покращиться спортивна інфраструктура, що позитивно вплине на розвиток дитячо-юнацької спортивної школи та рівень підготовки спортивних команд громади. Також проект надасть можливість проходити фізичну реабілітацію людей з вадами здоров’я, особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення.

На першому етапі реалізації описаного проекту передбачається реконструкція основного футбольного поля та майданчика для баскетболу і волейболу. Другий етап – встановлення трибун з пластиковими стільцями, облаштування бігових доріжок, побудова службового приміщення з місцями для переодягання, душем та туалетом. Футбольний комплекс використовуватиметься для проведення навчально-тренувальних робіт, фізкультурно-оздоровчої роботи різних груп населення, проведення змагань не тільки міського рівня, а і обласного.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).