На нещодавно відкритому дитячому майданчику у центрі Золотоноші знову зламали гойдалку.

Відео з забавами дорослих хлопців зафіксували камери спостереження. На них чітко видно, як четверо парубків «відпочивають» серед ігрових конструкцій: двоє їздять на велосипеді й самокаті, а ще пара – «осідлали» гойдалки на спіральних пружинах. Підлітки так вперто розгойдувалися, що металева конструкція не витримала і зламалася.

Завдяки встановленим камерам спостереження відвідувачів ідентифікує поліція. За словами начальника управління ЖКГ Артема Харіна, батьки хлопців сплатять максимальний адміністративний штраф у розмірі 1360 грн плюс відшкодування вартості зламаної конструкції.

Сучасний дитячий інклюзивний майданчик відкрили наприкінці жовтня. Батьки малечі не могли натішитися комфортному і яскравому ігровому простору. На жаль, золотоніська молодь не цінує і не береже такий довгожданний подарунок.

– Дитячий майданчик призначений для дітей віком до 12 років. Деякі конструкції, зокрема інклюзивні гойдалки, лише для візочників. Ми можемо багато говорити і пояснювати, проте це не відміняє адекватного ставлення до конструкцій і реальної, правильної оцінки своєї сили, – прокоментував ситуацію перший заступник міського голови Олег Масло. – Звісно майданчик функціонуватиме і ми відновимо гойдалки. Проте, винні понесуть покарання по заслузі.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).