Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості 05 лютого  у ЗОШ № 6 презентувала профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Тут можна безкоштовно пройти он-лайн тестування, отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради.

Кардинально важливою та значущою в сьогоденні є проблема оптимального визначення учнівською молоддю свого професійного майбутнього, саме це була основна мета презентація платформи.

За допомогою цього онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Користувач платформи може пройти тестування он-лайн в зручний час і за результатами проконсультуватись у спеціаліста. Під час тестування, у користувача є можливість отримати комплексний звіт від фахівців щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

По закінченню заходу більшість учнів виявили бажання пройти профорієнтаційне тестування.