12 грудня у приміщенні міської ради відбулася зустріч народного депутата Віталія Войцехівського, секретаря міської ради Наталії Сьомак, першого заступника міського голови Олега Масла та начальника відділу зв’язків з громадою Лариси Головань із родичами золотоніських військових, які віддали свої життя, боронячи незалежність нашої країни у війні з російським агресором.

Представники влади пригостили гарячим чаєм, подякували рідні за жертовність та наголосили, що подвиг їхніх чоловіків, братів, батьків чи синів назавжди вписано золотими літерами в історію України, історію нашого міста. Згодом усі у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

«Ми хочемо вам допомагати і будемо це робити, адже подвиги наших Героїв не можуть залишитися осторонь вдячності та шани», – сказала Наталія Сьомак.

Головна тема зустрічі була зосереджена на встановленні пам’ятників Героям на Алеї Слави. Міською радою запропоновано частково компенсувати вартість меморіалів, які обиратимуть та купуватимуть сім’ї загиблих. Під час обговорення даної теми, було також вирішено ще неодноразово зустрічатись, аби детальніше ознайомитись із даним питанням.

Народний депутат Віталій Войцехівський наприкінці наголосив:

«Я можу тільки здогадуватися, що ви пережили. Тому всі повинні обов’язково знати завдяки чиєї мужності та відвазі ми сьогодні можемо зібратись тут».

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).