У місті Буча Київської області розпочався навчальний візит в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» для представників органів місцевого самоврядування на тему «Досвід Бучанської міської ради у підвищенні якості послуг та забезпеченні комфортного життя громади». Програма навчальних візитів проходить в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID у співпраці з Бучанською міською радою.
Близько 30 представників міст з 18 областей України приїхали вивчати досвід Бучі. Серед учасників – представник Золотоныськоъ мыськоъ ради Олександр Флоренко.
Візит розпочався із засідання у навчальному центрі «Зелена Буча». З вітальним словом до присутніх звернувся Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Він презентував історію становлення Бучанської громади у статусі міста, процес впровадження децентралізаційної реформи і створення Бучанської міської ОТГ. «Бучанська громада почала процес реформ до того, як в державi був принятий Закон України  «Про добровільне об`єднання територіальних громад», реалізуючи проект  державного-правового експерименту реформування територіально-адміністративного устрою», – додав Анатолій Федорук.

Виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гарі Мартін побажав учасникам плідної роботи та зазначив, що АМУ постійно вивчає і поширює найкращий досвід об’єднаних громад та органів місцевого самоврядування.
Координатор програми “Маршрути успіхів” Олександра Змієвець привітала представників міст – учасників візиту та розповіла про діяльність Проекту ПУЛЬС, зокрема, про програму навчальних візитів, яка реалізується вже другий рік поспіль. У робочих матерілах презентовано видання, підготовлене за підсумками першого року програми “Маршрути успіхів”.
В рамках програми навчального візиту також передбачено ознайомлення із кращими практиками, реалізованими у Бучі. Сьогодні учасники відвідали ЦНАП, який надає майже 150 адміністративних послуг, дізнались про створення Центру надання соціальних послуг.
Керівник прес-служби Бучанської міськради Вікторія Ляховець презентувала кращий досвід створення і функціонування центрів на території громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).