У спеціалізовану школу інформаційних технологій №2 та гімназію ім. Скляренка завезли та вже змонтували комплекти для кабінетів фізики, хімії та біології. Тепер ці кабінети оснащені ноутбуками, інтерактивними дошками, мультимедійними проекторами, цифровим вимірювальним і лабораторним обладнанням, цифровими мікроскопами, завдяки яким учні зможуть формувати початкові знання та навики використовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного розв’язання нетипових завдань і створюватимуть власні проекти. Сучасне мультимедійне обладнання допоможе школярам отримати якісну освіту, яка відповідає світовим, зокрема європейським стандартам.

У гімназії першими з колег-фахівців отримали фахові інструктажі з користування обладнанням та поради щодо його ефективного обслуговування Іван СкрипникСвітлана Бузовська та Ірина Кононець. Вони ознайомились і зі смарт-дошками, в які вмонтовано специфічне програмне забезпечення.

Тепер вчителі та учні обох навчальних закладів усе, що було недосяжне раніше, зможуть реалізувати в будь-який час на будь-якому уроці.

Таке оснащення школи отримали в рамках виконання обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», здійснюється вона за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного і міського бюджетів.

Педагогічні, батьківські та учнівські колективи щиро вдячні голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку, міському голові Віталію Войцехівському та очільнику управління освіти та науки ЧОДА Валерію Данилевському  за потужну підтримку експериментальної діяльності інноваційних шкіл Золотоноші. Депутатам обласної  і міської рад  за кошти, які виділені з обласного та місцевого бюджетів на оснащення фундаментальних кабінетів хімії, фізики та біології.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).