У п’ятницю, 22 березня, у міському Будинку культури відбулося урочистості до 100-річчя газети «Златокрай».

Свято розпочали учні другої СШІТ № 2 композицією “Зірка златокраю”. Вікторія Щепетна з донечкою Анастасією намагалися віднайти найяскравішу зірку Золотоноші під назвою “Златокрай”. Неповторна Алевтина Данчишина, журналіст газети, уособлювала цього дня Златокраянку і стала, фактично, обличчям газети. Вона запросила глядачів помандрувати різними рубриками газети упродовж свята.

Від історії до сьогодення, від читачів до відомих особистостей, від колишніх працівників до друзів газети – того вечора пригадали усіх. Та не просто пригадали, архів газетних фото повертав кожного в епоху, про яку йшлося на сцені. А люди старшого віку мали змогу впізнати себе на старих фото.

Щемним був виступ головного редактора – Наталії Алюкової. Вона розповіла про будні та свята своєї редакції, про тих, чиї обличчя часто ховаються за газетними  заголовками.

Щедрими того вечора були і друзі газети. Міський голова Віталій Войцехівський, окрім щирих побажань, подарував редакції новенький гаджет, аби оперативнішого видання годі було і шукати на Черкащині. Благодійний фонд “Разом” мецената Людмили Русаліної подарував ювілярам 10 тисяч гривень на оновлення оргтехніки, депутат облради Владислав Кулініч підготував вітальну адресу та фінансовий презент.

Організатори свята стверджують, що завдяки  друзям газети, артистам міського Будинку культури на чолі з Вітою Лелекою, працівникам і талановитим дітям Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Тетяни Кобець, підтримці креативних педагогів та школярів СШІТ №2 (хореограф Світлана Величко), та дякуючи організаторській підтримці спеціаліста міськвиконкому Мар’яни Ніщенко – у нас все вдалося! Дякуємо всім за підтримку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).