Вихованці освітніх закладів Золотоноші та району доєдналися до діяльності Дитячого онлайн-радіо «Паляниця» за ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти, повідомляє Золотоношаю Сіty.

Діяльність радіостанції розпочалася у березні цього року і вже понад місяць у всеукраїнському радіоефірі звучать дитячі аудіо записи, створені як у мирний, так і воєнний час. У програмі радіостанції вже лунали голоси золотоніських вихованців, зокрема загальноосвітніх санаторної школи-інтернат та школи № 6, гімназії імені С.Д.Скляренка, Будинку дитячої та юнацької творчості, школярів Кропивни та Благодатного, інші освітні заклади також доєднуються.

— Люди активно відгукнулися на заклик залучитися до проєкту. Консультант з виховної роботи нашої установи Юлія Осадча організувала участь дітей та педагогів. Підтримку отримуємо і від Золотоніської Ліги старшокласників, і від заступників директорів та класних керівників освітніх закладів, – зазначає директорка КУ «Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталія Строкань.

Для участі можна надсилати музичні, вокальні, літературно-художні та театральні твори патріотичного характеру. Ротація записів відбувається поступово, з інтервалом 3-5 днів. В ефірі радіостанції вже можна почути роботи з міського проєкту «Героям Слава», що відбувався у рамках мистецького фестивалю «Дивограй Черкащини».

— Дуже приємно чути голоси наших дітей. Діти – це наше майбутнє. Вони так глибоко усвідомлюють любов до Батьківщини, настільки проймаються патріотичними почуттями, що хочуть підтримати батьків, братів – захисників нашої Вітчизни своєю любов’ю, – наголошує Наталія Василівна.

Посилання для прослуховування

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).