Мова йде про об’єкти, що перебувають на балансі Золотоніської районної ради: про районний будинок культури, бібліотеку для дітей та дорослих і багатопрофільну лікарню, які згідно з чинним законодавством про децентралізацію мали б перейти у власність громади, де вони розташовані, тобто, Золотоніської міської. Але у районній раді, мабуть, так не вважають, бо до цих пір остаточного вердикту немає. Пише Золотоноша. Сіті.

Хоча на сесії 24 грудня районні депутати більшістю голосів ухвалили рішення про передачу РБК у власність міської територіальної громади, але опісля почали творитися дивні речі. Перевага лише в один голос змінила ситуацію на протилежну. Тепер місцеві обранці відкликають свої голоси.

Подібна ситуація склалася і з районною бібліотекою: донині офіційно не оприлюднене рішення про передачу її майна Золотоніській міській громаді. У цьому також є заковика, бо якщо з книжковим фондом і працівниками ніби зрозуміло, то ось з приміщенням – ніяк.

Враховуючи викладене, на третьому пленарному засіданні другої сесії Золотоніської міської ради, яке відбулося 28 грудня, питання щодо подальшої долі районного будинку культури, районної бібліотеки та районної багатопрофільної лікарні не розглядалося.

Хоча у «Різному» це питання жваво обговорювали депутати міської ради, висловлюючи думки з приводу вирішення проблеми. Зокрема, Олексій Дроб’язко запропонував написати чергового листа депутатам районної ради з пропозицією ухвалити таки рішення про передачу об’єктів у комунальну власність міської громади, а на сесію запросити працівників установ, щоб ті чітко розуміли: хто, куди і чому?

Роман Кузьменко слушно зауважив, що не всі депутати вникають у складність проблеми. Це, зокрема, стосується депутатів із Драбівщини та Чорнобаївщини, де такі об’єкти вже передані громадам, тож приводу для хвилювання у них немає. Отож, питання подальшого функціонування цих трьох важливих об’єктів наразі залишається відкритим.

Як позначиться невизначеність і закулісні ігри на їхній роботі – покаже час.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).