Сьогодні у Золотоноші відбулася сесія міськради, під час якої розглядалося питання діяльності лотерейних закладів у місті. Причиною стала нещодавна трагедія в одному із закладів, внаслідок якої загинула людина. До обговорення були запрошені також громадськість міста, власники будівель, у яких розташовані лотерейні заклади, та орендарі цих приміщень. Однак жоден з орендарів на сесію не прийшов. Депутати іще раз наголосили, що органи місцевого самоврядування не надають дозволів на такий вид діяльності, а, отже, питання заборони дільності подібних закладів – неможливо, адже регулюється державою. Звітував перед присутнім і начальник поліції Олександр Охріменко, який зазначив, що слідство у справі триває та відповів на питання присутніх.

За ініціативою громадьськості, депутати прийняли рішення про збір підписів та направити звернення громадськості міста Золотоноша до голови ВР, Генерального прокурора та очільника МВС з проханням  заборонити діяльність закладів у сфері бізнесу, що здійснюється з порушенням норм чинного законодавства.

Відразу на сесіїї міські обранці одноголосно проголосували за виділення 90 тисяч гривень на першочергові роботи по відновленню музичної школи.  Слід зазначити, що роботи з облаштування захисного бар’єру у постраждалій школі розпочалося ще наприкінці минулого тижня,  щоб убезпечити приміщення від дощу. Виділені ж депутатами кошти підуть на першочергові відновлювальні роботи із заміни згорілого перекриття. А вже 29 травня у Золотоноші знову збереться сесія міськради, під час якої депутати планують виділити кошти на проект ремонту даху та безпосередньо на самі роботи.