Про прогноз погоди на найближчі дні на своїй сторінці у соцмережі розповів начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
На ПОТОЧНОМУ ТИЖНІ на Черкащині погода «мільйон на мільйон». А це значить – буде багато сонця, сухо та маловітряно. Така комфортна погода сприятиме не лише активному розгортанню польових робіт та вегетації сільгоспкультур, а й гарному самопочуттю метеочутливих людей. Проте, атмосфера ще «не розігрілася», тому ночі залишаються холодними 2-7º, на поверхні ґрунту в нічні та ранкові години МОЖЛИВІ ЗАМОРОЗКИ 0-3º, вдень температура 13-18º.
ЛИШЕ вдень 4 травня АТМОСФЕРНИЙ ФРОНТ циклону «URTE» зумовить невеликий короткочасний дощ. Звертаємо увагу, що при такій синоптичній ситуації МОЖЛИВІ ГРОЗИ, тож при гуркотінні грому зберігаємо спокій❗. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 14-19º.
Температурний фон прогнозується 10-12º, що холодніше звичайного на 2-4º і більше відповідає середині квітня. Тож радимо НЕ ПОСПІШАТИ з висадкою розсади помідорів, перцю та баклажанів. Уважно слідкуйте за нашими прогнозами.
Такі погодні умови сприяють зростанню ПОКАЗНИКА ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ, який наразі в області – високий 4 клас.
Вже 29 квітня 2022, вперше за останні 30 років, Кременчуцьке водосховище НАПОВНЕНЕ ПОВНІСТЮ. Сьогодні рівень води становить 81,14 мБс, що на 13 см вище нормального підпірного рівня – це найвищий рівень води на 2 травня за останні 30 років. Така водогосподарська обстановка сприяла нормальному проходженню нересту. Температура води у Дніпрі 12º.
ЗА ПОПЕРЕДНІМИ ОЦІНКАМИ тепло активізується після 13 травня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).