Останні роки Золотоноша потопає у квітах. Міські квітникарки, трудівниці дільниці благоустрою, щоразу вирощують у парниках більшу кількість молодих рослин, щороку придумують нові візерунки, модернізують інсталяції, збільшують площу квітників й доповнюють новими кольоровими вкрапленнями подекуди «голі» клаптики землі.

У теплицях ПП «Базис +» постійно доглядають за рослинами 3 жінки. Одна конструкція займає площу в 250 квадратних метрів, менша -150. Цьогоріч у парнику виростили більше 13 тисяч клумбової петунії та близько 2 тисяч живців ампельної. Основних кольорів два – білий і рожевий.

– Посадковий матеріал ми поливаємо тільки теплою водою, перед подачею вона нагрівається у ємностях, – розповідає очільниця підприємства Олена Козлова. – Температурний режим і характер кожної культури різниться. Комусь сонце потрібно, іншому – затінок. З петуніями працюємо давно, це вибаглива рослина, тому відшліфовуємо знання і догляд, вчимося на своїх помилках.

Парники функціонують 11 місяців на рік. Оснащені вентиляцією, опаленням, денним світлом і подачею води. Всього прозорим надбудовам сім років. За останні три вони зазнали модернізації.

– Навесні хочемо ще закласти лавандову стежку вздовж річки, поблизу скейт-парку, – ділиться найближчими планами Олена Олександрівна. – Працюємо над удосконаленням квіткового орнаменту біля «Еко-маркету». Ми любимо свою роботу: планів і амбіцій багато, наснаги й сили вистачає. Головне – перемога, а ми з усім справимося.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).