З 2 листопада міський центр надання адміністративних послуг у Золотоноші працює у новому форматі. Троє із шести штатних спеціалістів приступили до виконання своїх посадових обов’язків. Оскільки Золотоноша віднесена до «червоної» карантинної зони, робота з клієнтами, прийом документів відбуватиметься з обмеженим доступом, у закритому режимі: через спецобладнане віконечко у дверях. Пише Золотоноша.сіті

Відвідувачі в обов’язковому порядку повинні дотримуватися маскового режиму. До того ж, варто врахувати, що фактично користувачі адмінпослуг перебуватимуть протягом всього часу на відкритому повітрі. Тому зважайте на погодні умови.

З 8.00 до 13.00 фахівці Центру надання адміністративних послуг здійснюють прийом звернень, з 13.00 до 17.00 – їх опрацювання. Оскільки, спеціаліст з видачі довідок про склад сім’ї перебуває на лікуванні, ці довідки можна отримати лише до 13.00.

Нагадаємо, на минулому тижні робота міського ЦНАПу була паралізована через хворобу його працівників. Частину відвідувачів обслуговували колеги аналогічної районної установи, частина вирішувала нагальні проблеми через звернення на «гарячу лінію» міського голови – 2-39-45. До речі, в інших містах, які також перебувають у «червоній» зоні, в установах та офісах робота з клієнтами, прийом документів відбуватиметься тільки дистанційно: поштовим та електронним зв’язком, за допомогою онлайн-сервісів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).