33 роки тому людство зіткнулося з однією із найстрашніших в своїй історії техногенних катастроф – аварією на Чорнобильській атомній електростанції. З того часу слова «радіація», «вогняне пекло» залунали по-новому, адже в їх сутність український народ вкладав біль, страх, розпач та пам’ять про події квітня 1986 року.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  у Золотоноші провели мітинг-реквієм за участю влади, ліквідаторів,священнослужителів.  Міський голова Віталій Войцехівський побажав присутнім, аби залишився у минулому й ніколи не повторився жах страшної катастрофи. Віталій Олександрович висловив щирі словва вдячності членам спілки ЧАЕС міста, які є активними золотонісцями, небайдужими і патріотичними українцями. “Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом,” – звернувся до присутніх міський голова.

Віктор Харін, очільник Золотоніської міської громадської організації Союз Чорнобиль, звертаючись до побратимів, пригадав страшні подіїї 33-літньої давнини, зі сльозами на очах пригадав усіх, кого страшна трагедія лишила життя, побажав витримки та наснаги тим, хто боронив світ від атомної трагедії.

Присутні взяли участь у громадській панахиді та поклали квіти до пам’ятника, який нагадує про с події квітня 1986….

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).