• Готель Зоря

  Адреса: Садовий проїзд, 2
  Телефон: 5-22-03 (черговий адміністратор), 5-50-30 (директор)

  Готель знаходиться у центрі Золотоноші. Поруч розташовані центральна площа, лікарня, будинок культури, торговий центр, паркові зони та історичні пам’ятки.

  Сервіси: кондиціонер пральня холодильник паркінг
  Номери: одномісні, двомісні, чотиримісні (соціальні), напівлюкси (дві кімнати, три спальних місця)

 • Табір Maximum

  Адреса: вул. Степова, 32
  Телефон:  /067/ 466 01 37
  Веб-сайтmaximum.camp
  Facebookcamp.MAXIMUM

  Табір екстремального відпочинку Maximum – це табір нового формату. Працює для дітей, дорослих та цілих родин – увесь рік! Команда відданих лідерів, яка у своєму житті прагне досягати максимуму в поставлених цілях, отримала бачення поділитися своїм досвідом, щоб допомогти іншим молодим людям навчитися: ставити цілі і не боятися рухатися вперед, зрозуміти своє унікальне покликання. У  програмах ми пропонується максимальне поєднання фану та розваг із корисною та цінною інформацією, яка допоможе в житті. 

 • Готель Велес

  Адреса: Золотоніський р-н, траса Бориспіль-Запоріжжя 121-й км
  Телефон:  /067/ 121 00 67
  E-mail: info@veles.co.ua
  Веб-сайт: veles.co.ua

  Готельний комплекс “Велес” як і ресторан оздоблений у стилістиці Трипілля із застосуванням оберегової традиційної української символіки. Окрім відпочинку Ви зможете замовити сауну з басейном. Наразі готель має 4 номери на 9 ліжко-місць.

 • Готель Вояж

  Адреса: Золотоніський р-н, траса Бориспіль-Запоріжжя 120 км + 850 м
  Телефон:  /098/ 020 82 29

  У кожному номері є всі умови для гарного відпочинку. Свій автотранспорт можна залишити на стоянці на території готелю. До послуг вісім номерів: 2 двомісних “стандарт”, 1 двомісний з окремими спальними місцями, 1 чотиримісний “стандарт” та 1 тримісний. У номерах є супутникове телебачення, кондиціонер, холодильник і душ. Ресторан має просторий світлий зал, бенкетні зали і літній майданчик.

 • База відпочинку Лісова пісня

  Адреса: Золотоніський р-н, с. Кедина Гора, вул. Курортна, 25
  Телефон: /093/ 990 85 26
  Веб-сайт: l-pisnja.com.ua

  До послуг клієнтів надані три будиночка з 10 номерами. На базі є всі можливості для приготування їжі і необхідна побутова техніка. Банкетний зал на 50 місць дає можливість відзначати свята на свіжому повітрі. Для дітей є ігровий майданчик, а для дорослих – волейбольний та футбольний. Також надається можливість порибалити і навіть пополювати. Окрім цього – власний пляж, катання на човні, збирання грибів. До послуг гостей завжди готові затишні альтанки із мангалами.

 • Готельно-ресторанний комплекс Калина

  Адреса: Золотоніський р-н, с. Деньги, 7 км траси Золотоноша – Сміла
  Телефон: /067/ 631 87 68

  9 номерів на 19 ліжкомісць. На території багато зелені, бесідки, шезлонги, лавочки, а також дитячий майданчик. У дворі розташований басейн під куполом. При готелі працює ресторан та бенкетний зал.