Як повідомила заступниця Золотоніського міського голови Мар’яна Ніщенко, на ранок 2 квітня за останню добу лише у Золотоноші додалося 16 нових випадків захворювання на коронавірус та 39 підозр. У Золотоніській багатопрофільній лікарні стаціонарне лікування проходять 82 пацієнти з діагнозом COVID-19, у реанімаційному відділенні – 8 осіб. Керівництво міської первинної медико-санітарної допомоги організувало забір матеріалів для проходження ПЛР-тестів на базі двох амбулаторій – №3 – вулиця Баха, 32-Б та №2 – вулиця Благовіщенська, 87. Це дозволить уникнути скупчення людей. Пише Золотоноша.Сіті.

Поки що Золотоніщина тримається у «помаранчевій» карантинній зоні. Але щоденна статистика позбавляє оптимізму втриматися у цій зоні.

Через паліїв робочий день службовців УЖКГ завершується близько опівночі

Володіючи ситуацією щодо поширення COVID-19, перший заступник міського голови Олег Масло та заступник з комунальних питань Олександр Флоренко забули про лояльність і на засіданні адміністративної комісії при Золотоніському міськвиконкомі працювали з порушниками-паліями в інтересах людей, прикутих до лікарняного ліжка.

Неодноразово під час бесіди з кожним порушником посадовці доводили причинно-наслідкові зв’язки між задимленістю та боротьбою з небезпечною хворобою. Убивчою була реакція деяких лиходіїв, коли вони тільки після складання протоколу про порушення загальноприйнятих правил благоустрою у Золотоноші та візиту на засідання комісії про притягнення їх до адміністративної відповідальності дізнавалися, що палити на території міста ЗАБОРОНЕНО.

– Тепер знатиму, − запевняли.

Або ж іще, як виправдання:

– А куди мені треба було виносити те гілля?

Людям, котрі прожили не один десяток років, треба терпляче пояснювати: виносьте до сміттєвих контейнерів або визначайте разом із головою кварталу зручне для мешканців та під’їзду комунальної техніки місце і складуйте. Можете поцюкати сокирою та скласти у мішки – «Водоканалівці» заберуть від двору або ж віддайте сусідові для опалення грубки чи твердопаливного котла.

Спеціалісти управління житлово-комунального господарства Максим Антипович та Олександр Городинець закінчують свій робочий день о 23-24 годині ночі. Вони виявляють паліїв-порушників у різних мікрорайонах міста.

 Можливо, на Драбівщині палити й можна, у Золотоноші − заборонено!

2 квітня засідання адмінкомісії було особливо велелюдним. Зазвичай на розгляд щотижневого засідання юрист Денис Сизько готує 4-5 протоколів. Цього тижня було оформлено 9 адмінсправ. До речі, 8 винуватців спалювали гілля, листя та рослинні рештки протягом останніх двох днів – 31 березня та 1 квітня.

На вул. СхіднаНа вул. Східна

У поле зору службовців потрапили – Сергій Х. з вул. Сосюри (район Струнківки), Галина В. з вулиці Шмідта, Любов Д. з вул. Східна, Віктор Ф. з Підгірної, Олександр П. з Богунського, Олена Ш. з вул. Визволення, Володимир К. з вул. Пушкіна, бабуся з Новобахівського провулку та пан В., котрий вказав адресу газового господарства, як власну.

На вул. ПідгірнаНа вул. Підгірна

Основна частина винуватців розкаювалася у скоєному, запевняла, що палили вперше і востаннє, тож відбулася мінімальним розміром штрафу − 340 гривень. Як бідкався літній пенсіонер Віктор Ф.:

– Послухав сусідку, а вона порадила спалити, бо всі так роблять. Ото послухай дурня й сам дурним станеш.

– Більше ви мене тут не побачите, бо я такого не робитиму, − запевняла Олена Ш. із Згарів, котра вже вдруге накриває сусідів пеленою диму.

На вул. БогунськогоНа вул. Богунського

7 контейнерних баків стоїть у районі вулиці Богунського, де мешкає Олександр П. Коли він приходить з роботи, вони завжди переповнені. Однак, це не привід для спалювання.

– Виносьте і кладіть поруч, комунальники заберуть! – запевняв Олександр Флоренко.

– У неділю, 28 березня, контейнери на вул. 23 Вересня забивали сміттям через пів години після встановлення. «Водоканал» цього дня зробив подвійне обслуговування кожної локації. Виносьте, але тільки не паліть! – додав Олег Масло.

На вул. БлаговіщенськаНа вул. Благовіщенська

– 1 квітня до 22 години у мене не вмовкав телефон. Містяни сповіщали про все нові і нові локації вогню, − доводив головний господарник Флоренко. – А ви кажете тільки купку картоплиння підпалили. Подивіться на фото, де ви стоїте, а у багатті пластикова пляшка, − звернувся до подружжя зі Східної.

На вул. ПушкінаНа вул. Пушкіна

Їм доведеться викласти середню суму штрафу − 680 гривень. Стільки ж і бабусі, яка точила ляси із сусідкою на провулку Новобахівському в той час, коли один із трьох онуків розвів багаття. Дим від вогнища досяг території п’ятої школи. Її донька, котра прийшла на засідання, розповіла, що у них в Богданівці на Драбівщині палять усі. Тож, мовляв, що ж тут дивного. Ми не знаємо, чи дійсно так у Богданівці, але у Золотоноші палити не дозволимо.

На вул. ШмідтаНа вул. Шмідта

– Що ви робите? – запитав Олександр Городинець у чоловіка, котрий кидав оберемок листя у вогонь на вулиці Обухова.

– Як що? Палю! Хіба не видно?! − відповів нахаба.

Він викладе максимальну суму штрафу − 1360 гривень.

Хочеться не просто кричати, а волати несамовито: люди, пошкодуйте одне одного!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).