Золотоноша потопає в ароматі та різнобарв’ї квітів. Навесні око радували тюльпани, тепер же тисячі троянд, чорнобривців, петуній, які складають різні квіткові композиції. Ми любимо своє квітуче місто. Троянди – це прекрасні, красиві і запашні квіти, які стали своєрідним символом любові, романтичності і ніжності в усьому світі… А ще, ця дивовижна квітка вже давно стала візитною карткою нашої алеї, яка сьогодні потопає у буйному, неперевершеному цвітінні. Пройдіться і помилуйтеся створеною для жителів і гостей міста рукотворною красою. Вечірньої пори вдихніть ледь відчутний і, разом з тим, витончений трояндовий аромат.

Містяни залюбки знаходять час та тішать себе спогляданням прекрасного.

Щоб Золотоноша була красивою і затишною і тішила місцевих мешканців яскравими квітковими композиціями,  працівники комунального господарства, щоденно, докладають значних зусиль облаштовуючи клумби і доглядаючи квіткові насадження.

Кількість квітів у нашому містечку дає підстави впровадити свій власний обряд милування трояндами і не тільки, на зразок того, як це роблять японці, коли квітує сакура.

Золотоноша квітує!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).