У зв’язку з масштабними пожежами, що трапилися в Одесі та Харкові, дорученням Прем’єр-Міністра України № 2768/1/1-21 від 27 січня 2021 року, впродовж лютого інспекторським складом Золотоніського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області проведено позачергові перевірки стану протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику, у готелях, пансіонатах та будинках для літніх людей, що розташовані на території Золотоніського району та м. Золотоноша.
Під час перевірок інспектори, насамперед, звертали увагу на працездатність системи автоматичної пожежної сигналізації, стан електромережі, укомплектування пожежних кранів внутрішнього водопроводу та стан забезпечення приміщень первинними засобами пожежогасіння.
За порушення норм правил пожежної безпеки України до адміністративної відповідальності притягнуто 8 керівників об’єктів та відповідальних посадових осіб.
Нагадаємо, 17 січня 2021 року в Одесі сталася пожежа у триповерховому будинку в якому був розташований готель, в результаті події двоє людей загинуло і ще двоє постраждали, також 21 січня поточного року на околиці Харкова сталася пожежа у пансіонаті «Золотий час», від якої загинуло 15 осіб та 5 травмовано.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).