Комунальні служби Золотоноші ні на мить не припиняли роботи з благоустрою. Тільки тепер до всього того, що робили раніше, додалися ще й проблеми з розчисткою доріг і тротуарів від снігу. З першими опадами комунальники справилися добре. Пише Золо.СІТІ

За словами т.в.о. начальника управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому Артема Харіна, першого грудня комунальники працювали майже цілодобово, розчищаючи вулиці і тротуари від снігу.

Для цього залучили 5 одиниць комунальної техніки. Від ожеледиці посипали сумішшю, щоб безпечніше було їздити дорогами і ходити тротуарами. А щоб прибрати снігову «кашу», ще й спеціальною щіткою прочищали центральні вулиці, повторно посипали підйоми, спуски.

Велику роботу в частині благоустрою міста провели працівники ПП «Базис плюс». Їм довелося вручну чистити проблемні ділянки тротуарів від снігу, де не було можливості залучити техніку (біля пішохідних переходів, вулиця Благовіщенська).

Артем Вікторович також розповів про ініціативу старости села Кропивна Олександра Кипича, який звернувся до комунальників з проханням сприяти у прибиранні снігу на сільських дорогах. Тож надали близько 20 тонн суміші для посипання дорожнього покриття і допомогли її завантажити. На небезпечних ділянках – у Маліївці на вуличках, у Щербинівці біля кладовища і в центрі Кропивни насипали невеличкі купки суміші, щоб у разі утворення на дорогах ожеледиці оперативно відреагувати та посипати.

Першого грудня по селах добре спрацювали господарства, які розчистили дороги, а у Згарях допомогло справитися з цією роботою ПрАТ ПЗ ДГ «Золотоніське».

У зв’язку зі створенням Золотоніської міської територіальної громади виникають питання щодо надання послуг з теплопостачання навчальним закладам району колишніх сільських рад.

Як пояснює заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко, майно, котельні, котли, інше обладнання підприємств, що зараз опалюють населені пункти, які об’єдналися у Золотоніську територіальну громаду, будуть передані на баланс міської ради

Тож керівників підприємств – КП «Райтеплоенергія» і «Вторметал» – запросили на традиційну нараду керівників комунальних служб, щоб обговорити подальшу співпрацю, бо кожне підприємство має свою специфіку роботи.

За словами посадовця, наразі прийнято рішення, аби не зривати опалювальний сезон, все ж продовжити співпрацю з тими підприємствами, які його розпочали. Враховуючи законодавчі аспекти, є підприємства, що надавали послуги з теплопостачання, але не мали свого обладнання. Інші ж села, до прикладу, Кропивна, Благодатне, обслуговували організації, на балансі яких знаходилося й певне устаткування. Тож нині недоречно розривати з ними відносини. Найголовніше у цьому процесі, каже Олександр Флоренко, – це забезпечити безперебійне теплопостачання, аби у садочках і школах було тепло, а вже перехідний процес відбуватиметься поступово.

Тривають роботи з освітлення вулиць Золотоноші. З останніх – освітлено прохід до дитячої лікарні з боку вулиці Пирятинська, пішохідний перехід неподалік податкової інспекції та нового тротуару на вулиці Шевченка, від піцерії «Viva» і до податкової.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).