6 листопада Золотоніська районна територіальна виборча комісія провела підсумкове засідання, на якому було озвучено результати виборів депутатів Золотоніської районної ради. Пише Золотоноша.сіті

За словами голови комісії Василя Орла, із 112 809 виборців, включених до списків на виборчих дільницях, у голосуванні на виборах 25 жовтня взяли участь 43 214. За 42 мандати депутатів Золотоніської районної ради боролися 316 кандидатів десяти політичних партій. За підсумками голосування 5-відсотковий бар’єр подолали сім з них. Найбільше голосів набрала Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» – 22,17%. У Черкаської обласної організації ПП «Слуга народу» – 15,41%. За представників партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» проголосувало 14,31% виборців. На четвертому місці – Золотоніська районна партійна організація Аграрної партії України з 13,61% голосів; 9,71% виборців підтримали Черкаську територіальну організацію ПП «Європейська солідарність»; 7,18% – Черкаську обласну організацію ПП «За майбутнє»; 6,96% – Черкаську регіональну організацію ПП «Опозиційна платформа – За життя».

У Золотоніській районній раді максимальна кількість депутатів буде від ВО «Черкащани» – 10, від «Слуги народу» – 7, ВО «Батьківщина» і Аграрної партії – по 6 представників, 5 мандатів матиме «Європейська солідарність» і по 4 – «За майбутнє» та «ОПЗЖ».

Найбільше – від Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»:

  • Єлизавета Завадська, 1955 року народження, приватний підприємець;
  • Володимир Шинкаренко, 1955 р. н., директор СТОВ «Агрофірма «Великий Хутір»;
  • Світлана Бойко, 1970 р. н., головний лікар КНП ДРР «Драбівська»;
  • Галина Гордієнко, 1971 р. н., директор Староковрайського НВК;
  • Наталія Кобзар, 1978 р. н., секретар Васютинської сільської ради;
  • Лариса Куцеконь, 1971 р. н., завідувачка Степівським ФАПом;
  • Лариса Глоба, 1966 р. н., заступник директора Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості

Депутатами до Золотоніської районної ради від політичної партії «Слуга народу» обрано:

  • Мар’яну Ніщенко, 1987 р. н., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Золотоніської міської ради;
  • Олексія Чубенка, 1992 р. н., помічника машиніста тепловоза Локомотивне депо ім. Т. Шевченка;
  • Оксану Брагінець, 1973 р. н., керівника апарату Чорнобаївської РДА;
  • Антона Лисуна, 1987 р. н., заступника директора ПСП «Плешкані».

Представниками у Золотоніській раді від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» будуть:

  • Тетяна Богославець, 1965 р. н., заступник голови Драбівської районної ради;
  • Олександр Юрковський, 1966 р. н., начальник відділу соціального захисту населення;
  • Віктор Гончаренко, 1966 р. н., голова СФГ «Юлія».
Підтримку виборців від Золотоніської районної партійної організації Аграрної партії України отримали:
  • Любов Бут, 1982 р. н., голова Драбівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України;
  • Людмила Лосіцька, 1973 р. н., голова Золотоніської районної організації профспілки працівників освіти і науки України;
  • Тетяна Гончаренко, 1963 р. н., заступник голови Золотоніської районної ради

У Золотоніській районній раді політичну партію «Європейська солідарність» представлятимуть:

  • Анатолій Чупрун, 1975 р. н., заступник керівника секретаріату виконавчого комітету Чорнобаївської районної ради,
  • Володимир Стріховський, 1982 р. н., директор ТОВ «Рекламне агентство «Форос медіа».

Від політичної партії «За майбутнє» обрано

  • Віктора Козоріза, 1967 р. н., який працює провідним фахівцем відділу медіа комунікацій Харківського національно-технічного університету.

Окрім цього, обрано 22 депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій.

Депутатами від Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» обрано:
  • Бориса Євмину, 1955 р. н., начальника управління ДАБК Черкаської міської ради;
  • Валентину Ярош, 1967 р. н., менеджера з постачання ВАТ «Золотоніський бекон»;
  • Олега Ткаченка, 1969 р. н., голову громадської організації спілки краєзнавців України.
Прихильність виборців від політичної партії «Слуга народу» здобули:
  • Олександр Флоренко, 1986 р. н., начальник управління ЖКГ виконавчого комітету Золотоніської міської ради;
  • Олег Масло, 1970 р. н., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Золотоніської міської ради;
  • Ірина Тернова, 1981 р. н., спеціаліст управління економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради.
Інтереси виборців у Золотоніській районній раді від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» представлятимуть:
  • Оксана Прудиус, 1970 р. н., завідуюча Золотоніською лікарнею ветеринарної медицини;
  • Микола Авраменко, 1987 р. н., директор ТОВ «Стандарт Агро»;
  • Микола Грінько, 1956 р. н., директор ТОВ «Баришівська зернова компанія».
Золотоніську районну партійну організацію Аграрної партії України у новоствореній Золотоніській районній раді представлятимуть:
  • Валерій Саранча, 1958 р. н., голова Золотоніської районної ради;
  • Олександр Нагаєвський, 1967 р. н., директор КУ «Золотоніський терцентр у Золотоніському районі»;
  • Сергій Козлов, 1957 р. н., заступник головного лікаря КНП «Золотоніська РБЛ».
Підтримку виборців мають і депутати від політичної партії «Європейська солідарність»:
  • Олександр Лісовий, 1968 р. н., заступник директора з технічних питань СТОВ «Дружба»;
  • Олександр Тарасенко, 1967 р. н., приватний підприємець;
  • Валентина Наумейко, 1963 р. н., директор Шабельниківського НВК.
Склад Золотоніської районної ради поповниться ще трьома представника від політичної партії «За майбутнє»:
  • Євгеній Курбет, 1969 р. н., начальник управління Міністерства оборони України;
  • Наталія Джура, 1976 р. н., голова ГО «Мистецький Дім»;
  • Оксана Скопич, 1974 р. н., начальник архівного відділу Драбівської РДА.
Від Черкаської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» депутатами обрано:
  • Катерину Сененко, 1986 р. н., адвоката Національної асоціації адвокатів України;
  • Станіслава Сененка, 1962 р. н., тимчасово не працюючого;
  • Наталію Лесечко, 1964 р. н., головного бухгалтера СТОВ «Україна»;
  • Михайла Чорненка, 1981 р. н., головного спеціаліста Чорнобаївського держгеокадастру.