Напередодні першовересневого свята адміністрація золотоніської гімназії ім. Скляренка інформує про оновлення в навчальному закладі, котрі з’явились протягом літа завдяки співпраці педагогів та батьків.

Чималий шмат робіт у тандемі виконали адміністрація школи,  обслуговуючий підрозділ, класні керівники та батьки першокласників. Завдяки цьому отримали оновлене освітнє середовище –  затишні та сучасні аудиторії. Батьки виступили у ролі спонсорів, і тепер протягом 4-х наступних років діти можуть зростати в естетичному добротному середовищі.

В перших учителів – Валентини Караванської, Світлани Шевченко та Ольги Давиденко -+ додалося енергії напередодні складного навчального року.  Велику вдячність дає школа за фінансове сприяння  для придбання дидактичного оснащення для проекту «Інтелект України»  Миколі Васильченку.

Не поступилися команди 5-х класів. Під керівництвом класних керівників Вікторії Котко та Інни Куделі батьки не лише запропонували оригінальні дизайнерські ідеї, але й повністю реалізували їх. Результат перевершив найсміливіші очікування. Тепер кабінети другої іноземної мови та зарубіжної літератури і художньої культури стали затишними.

Зважилися на ремонт і батьки 2-Б класу. Замість оновлених шпалер класна кімната отримала венеціанську штукатурку. Школа висловлює вдячність усім батькам, хто після роботи працював в аудиторії, але надто – батькові, який власноруч створив це диво – Руслану Мойсеєнку, батькам які сприяли фінансово закупівлі будматеріалів – та Юрію Шураку з Тетяні Семеренко.

Батьківський колектив 2-В класу під керівництвом Олени Пасенко підготував для гімназистів сюрприз – відкриту навчально-ігрову територію у внутрішньому дворику школи.

Завдяки подарунку від випускників (гіпсокартон та профілі) реалізувався проект  з ремонту лінгафонної студії (Англійського клубу). Висловлюється вдячність спонсорам цього проекту –  Сергію Кикотю, Сергію Васильківському, Владиславу Кулінічу, Любові Денисюк, Юлії Смітт.

Завдяки фінансовій підтримці голови ОДА Юрія Ткаченка, учитель трудового навчання Григорій Блажко укомплектував  робочі місця для учнів сучасними інструментами.

Також завершено обладнання кабінету географії, який має не лише дизайн інтер’єру, але й змістовне, сучасне, функціональне наповнення.

В цілому жодна класна кімната не залишилася невідремонтованою. На завершальному етапі – ремонт  вестибюлю гімназії. Тут адміністрація навчального закладу завдячує майстрам, обслуговуючому персоналу за їхню плідну самовіддану роботу, а волонтерам (Галині Петрівні, кухарю, Світлані Буряк, Надії Баранник, Любові Денисюк) за обіди для немісцевих працівників.

– Ось так –  разом, у творчому тандемі, натхненно і весело – ми змінюємо наше освітнє середовище, осучаснюючи його, надаючи неповторності та самобутності, тим самим створюючи умови для успішного навчання наших діточок, – йдеться у повідомленні Золотоніської гімназії

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).