Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради. На розгляд присутніх було винесено чотири питання.

Начальник фінансового відділу Вікторія Остроглазова надала інформацію про стан виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів міста за 2017 рік.  Посадовець повідомила, що аналіз проведених заходів у промисловому комплексі міста за 2017 рік дав можливість виявити позитивні зрушення у сфері енергозбереження. Так на ДП “Златодар” встановили сонячні батареї, на ТОВ “Златогор” замінено поршневий компресор на гвинотовий, на ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат” замінено світильники з лампами накалювання та газорозрядними на LED-освітлення, ТОВ “380 В” облаштувало освітлення на 43 вулицях міста. До того ж, проведено гідрохімічне очищення системи опалення ЗОШ 6, садочків “Струмочок” та “Веселка”, розпочато реконструкцію котельні гімназії, у ЦРЛ, ЗОШ 3, 6 та СШІТ 2 використовуються альтернативні види палива. У місті діють кредити на утеплення житла.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська прозвітувала про стан соцзахисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За її словами, у місті продовжує діяти програма “Турбота”, у рамках якої чорнобильці мають змогу стаціонарно лікуватися у ЦРЛ, а у разі потреби – отримують направлення до радіологічного відділення обласної лікарні. Ця категорія населення має право на забезпечення лікарськими препаратами за рецептами лікарів, послуги зубопротезування, санаторно-курортне лікування.

Ірина Ізгагіна, в.о. начальника служби у справах дітей надала інформацію про соціальний захист дітей, які опинилися у складних життєвих умовах. На сьогодні у службі обліковуються 14 таких осіб. Упродовж 2017 року 3 дітей з числа сімей, де батьки ухилялися від виконання обов’язків, перебувають у КЗ “Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини”, двоє – у Черкаському центрі реабілітації для дітей. Влітку 2017 року оздоровлено 9 дітей зазначеної категорії. Важливим напрямком роботи служби є вчасне виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, – зазначає Ірина Степанівна.

Усі питання, винесені на розгляд виконкому були взяті за основу та отримали одноголосне схвалення членів виконавчого комітету.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).