Міський територіальний центр надання соціальної допомоги від сьогодні розпочав запровадження експериментального проекту під назвою “Школа радості”. Така ініціатива стане одним з кроків до відкриття повноцінного золотоніського Університету третього віку – безкоштовного навчального закладу для людей пенсійного віку.

Ідея створення подібної новації – забезпечити дозвілля старших жителів міста, які залишилися поза зоною уваги. Це – ефективний засіб профілактики депресій. Крім того, участь в навчальному процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект. Проект насамперед спонукатиме пенсіонерів з користю проводити вільний час, отримати нові знання і можливість ділитися своїми, розширяти коло спілкування та інтересів. Крім того, мова йде переорієнтування людей від зневіри й самотності до взаємодопомоги, самопізнання та самореалізації. Головний девіз – вчитися ніколи не пізно, а з виходом на пенсію все тільки починається!

Відкриття планується на вересень, а навчатимуться слухачі на декількох факультетах. Один з низ буде присвячений здоровому способу життя. Його попередній запуск здійснила сьогодні місцевий підприємець Тетяна Говоркова, зголосившись допомогти Центру соцдопомоги і своїм поважним землякам. Сьогодні вона презентувала для першої групи з 15 осіб серію семінарських занять “Школа радості”. Основні її складові – психологічна підтримка, мотивація людей до здорового способу життя та саморозвитку.

В подальшому цей предмет і стане частиною навчальної програми факультету. Набір груп нині триває. Після тестового режиму роботи, подібні зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень.