30 грудня 2022 року, за результатами міжнародної співпраці, Золотоніська громада отримала гуманітарну допомогу з Німеччини.

До складу гуманітарного вантажу ввійшли найважливіші речі сьогодення – 10 дизельних та бензинових генераторів і високоякісні медикаменти. Резервне живлення буде направлене на безперебійну роботу УЖКГ, ЦНАПу, старостинських округів та інших соціальних структур. Медикаменти вже були розподілені між військовослужбовцями та медичними закладами громади.

«Ще з 2017 року наша команда розпочала тісну співпрацю із містечком Плауен, що у Саксонії. Незважаючи на невелику кількість населення місцевості, нас захопив їхній розвиток у комунальній сфері. Скажімо, після знайомства з ними, намагаємось відповідати німецьким стандартам», – розповіла Вікторія Остроглазова, начальник відділу прогнозування та розвитку громади.

Коли настала війна, міська рада звернулася до всіх іноземних партнерів із закликом про допомогу нашій громаді речами першої необхідності: продуктами харчування, засобами гігієни, транспортом (спецтехнікою) тощо. Вже за короткий період війни, за сприяння Золотоніської міської ради, українські громади отримали 5 пожежних автомобілів.

За словами Вадима Дзюбана, головного спеціаліста відділу прогнозування та розвитку громади, який вів безпосередньо переговори із нашим європейським партнером, Золотоніська громада отримує вже не один такий гуманітарний вантаж.

«У квітні до нас прибули 3 палети медикаментів і медичних засобів на багатопрофільну лікарню. Через недовгий період, у червні, поліцейський відділ отримав бронежилети. Вже у грудні наші друзі вирішили привітати з Новим роком та Різдвом, подарувавши 10 генераторів 2-7,5 кВт і ще порцію медикаментів», – додає головний спеціаліст.

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради висловлює щиру подяку та надію на майбутню співпрацю у мирний час. Сподіваємось, що наступними будуть тільки мирні проекти!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).