30 травня службовці управління ЖКГ разом з правоохоронцями Золотоніського відділу поліції забезпечували рух транспорту проблемною ділянкою вулиці Новоселівська у Золотоноші: від Т-подібного перехрестя Шевченка-Новоселівська до роздоріжжя Новоселівська-Обухова. Проблема – стара, як світ: паркування автомобілів власниками магазинчиків, золотонісцями та гостями міста, у найзручніший для себе спосіб.

За словами завідувача сектору з паркування Олександра Городинця, завдяки систематичним рейдам службовці досягли єдиного позитиву: підприємці перестали виставляти загороджувальні фішки біля торговельних закладів. Того дня було виявлено понад 1,5 сотні порушників правил паркування. Усі вони отримали інформаційне попередження від муніципального інспектора.

Працівники інспекції з паркування продовжують інформаційну політику серед золотоніських водіїв, котрі залишають авто в зоні дії дорожніх знаків. Планували притягувати порушників до адміністративної відповідальності вже у перших числах червня, але сталася технічна затримка із створенням сайту загального доступу. Як розповів начальник УЖКГ Олександр Флоренко, Олександр Городинець у своєму арсеналі має лазерний вимірювач відстані. Жоден водій, котрий намагається відстояти свою правоту, залишається обеззброєним від доказу приладу.

Нагадаємо, відповідно до ч.1 ст. 122 КУпАП паркування в зоні дії знаків 3.34 або 3.35 «Стоянка/зупинка заборонена» призведе до штрафу 255 грн. За зупинку чи стоянку, що створює перешкоду дорожньому руху, доведеться сплатити 510 грн. Це передбачено ч.3 ст. 122 КУпАП. Транспортний засіб підлягає евакуації.