Багатьох золотонісців дивують освітлені вікна закладу культури на Театральному проїзді у Золотоноші. Декого навіть обурюють: строгий локдаун, а там, мовляв, репетиції, концерти.

Нам теж стало цікаво, що ж таки відбувається на другому поверсі будівлі, яка 1 січня перейшла у власність Золотоніської міської територіальної громади? Тож за поясненнями ми звернулися до заступника Золотоніського міського голови з гуманітарного напрямку Мар’яни Ніщенко. Пише Золотоноша.Сіті.

– Першими ластівками в осередку культури стали члени молодіжної ради, – пояснила чиновниця. – Коли міський голова Віталій Войцехівський разом із секретарем Наталією Сьомак вперше відвідали РБК, зустріли юнаків і дівчат з молодіжки, які хотіли врешті-решт отримати місце постійної прописки. Донедавна молодь тулилася у гуртожитку коледжу ветмедицини, згодом – у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Відтепер вони мають простору кімнату – колишній кабінет директора.

Як переконаний міський голова, молоді треба давати можливість розвиватися, а це можливо лише за умови власного простору для спілкування. Після великого переселення креативна молодіжна рада з великим завзяттям взялася за створення ряду цікавих роликів.

Цілий зал для своєї танцювальної студії отримала молода хореографиня Золотоніського міського Будинку культури Леся Орленко. Пів року танцівниця проводила заняття для дітей безпосередньо на сцені закладу, що складало значні незручності для інших. До того ж, вечорами поміст використовували для освоєння танцювальних азів містяни, кому за 40. Наразі у новому залі триває ремонт. На одній із стін з’явиться логотип студії. Щоби вправитися із реалізацією задуманого до закінчення локдауну, використовують і вечірній час, і вихідні.

 

В яких умовах і з яким зміщенням графіків доводилося проводити репетиції хорового колективу, великих ансамблів у Золотоніській дитячій музичній школі, де актова зала розташована поруч з навчальними класами, – знають тільки викладачі та керівництво закладу. Віднині й ці колективи матимуть нові апартаменти для повноцінних масових репетицій.

Як бачимо, призначення районного Будинку культури – бути осередком культури – збережено повністю і, найголовніше, використовують його діти та молодь.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).