Одна-єдина помилка у тестових завданнях на ЗНО коштувала цьогорічним випускникам Золотоноші втрати кількох балів з обраного для здачі предмета, які вони не добрали до омріяних 200. Проте цей недолік не завадив мати найвищий шкільний бал – «12». Про це повідомляє інтернет-видання Золотоноша.City

Позаду залишилися тестування у незвичних, карантинних умовах. Позаду – хвилювання. На часі – очікування усіх результатів. З математики, української мови та літератури, історії, біології, фізики та англійської мови вони уже надійшли в особисті кабінети одинадцятикласників. Наразі хлопці та дівчата з нетерпінням чекають оприлюднення висновків з географії та хімії.

За словами завідуючої методичним кабінетом Золотоніського міського відділу освіти Наталії Строкань, високий рівень знань продемонстрували випускники усіх шкіл міста, а СШ №1, гімназії, зош №3 і №6 та санаторної школи отримали ще й 12-ку.

Найвищий бал з математики отримав Іван Шелудько (СШ №1). Свій бездоганний результат хлопець повторив і на тестуванні з української мови та літератури. Богдан Терновий, випускник цього ж закладу, був кращим на історії.

Два високі здобутки в активі одинадцятикласниці школи №3 Марії Ярмілко. Дівчина була близькою до 200 балів з української мови та історії.

З цих же предметів 12-ку отримала і випускниця шостої школи Тетяна Таран. Успіх дівчат продублювала гімназистка Ліна Казка, яка досягла успіху з цих же предметів.

З української мови найвищий шкільний бал отримала представниця школи №6 Олена Сидорець та гімназист Нікіта Салов.

Єдина випускниця-2020, хто має 12 балів відповідно до результатів ЗНО з англійської мови, одинадцятикласниця гімназії Аня Дубовик.

Сергій Бурий своїми знаннями з біології довів, що цей предмет на високому рівні викладають у санаторній школі, яку він закінчив.

Днями стануть відомі результати з географії та хімії. Сподіваємося, що серед імен тестувальників, хто отримав 200 балів і бездоганно пройшов випробування, будуть і школярі Золотоноші.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).