24 грудня народний депутат України Олександр Скічко завітав до Золотоноші, щоб зустрітися з активом новоствореної Золотоніської міської територіальної громади і підсумувати роботу в окрузі та намітити подальші шляхи співпраці. На початку ділового візиту Олександр Олександрович взяв участь у роботі сесії Золотоніської районної ради, а потім мав зустріч у міській раді з керівництвом міської ради та старостами сіл. Пише Золо.Сіті.

Народний обранець побував у спеціалізованій школі №2 інформаційних технологій, де поспілкувався з педагогічним колектив та оглянув новий спортивний майданчик. Хоча сніг, який випав напередодні, зіпсував картинку і не можна було розгледіти штучне покриття шкільного стадіону, однак враження у нардепа від його будівництва було позитивним.

Наступним місцем локації став стадіон дитячо-юнацької спортивної школи, де ще тривають ремонтні роботи, навіть на момент візиту. Захоплення в Олександра Скічка викликав скейт-парк, що розташований поруч із стадіоном і який чи не єдиний на Черкащині.

Перебуваючи у мікрорайоні газовиків, на вулиці Шевченка, 215, законодавець відкрив дитячий ігровий майданчик і передав сертифікати якості голові будинку Дмитру Смирнову.

Олександр Скічко поділився своїми враженнями від результатів співпраці із Золотоніською територіальною громадою за останній час:

– Ми дуже продуктивно працюємо із Золотоніською міською громадою, і вважаю, це відбувається, в першу чергу, за рахунок того, що існує комунікація між громадою та народним депутатом. Сьогоднішній візит відбувається в рамках загального підсумку року. Я приїхав для того, щоб ознайомитися з новоутвореним Золотоніським районом і Золотоніською територіальною громадою, до якої приєдналися кілька населених пунктів, а також зустрівся із старостами, місцевими депутатами, директорами шкіл, щоб почути їхні проблеми і бачення розвитку на 2021 рік. Тобто, які проєкти розвиватимемо далі.

– Крім цього, я об’їхав кожну ОТГ свого округу. В якості невеличких новорічних подарунків, оскільки 2020 рік пройшов в умовах пандемії коронавірусу, передав загалом по всьому округу 60 тисяч індивідуальних захисних масок, 45 тис. медичних рукавичок, 950 літрів антисептику, а для всіх шкіл округу – 85 спортивних комплектів для дітей. Бо знаю по собі, коли навчався в школі, завжди були проблеми з м’ячами та спортивним інвентарем.

Окрім спортивного інвентарю, який отримали усі школи Золотоніської громади, народний депутат також вручив бойлер Благодатнівській школі.

Щодо подальшої співпраці, першочергово у Золотоніському окрузі народний депутат допомагатиме вирішити регіональну проблему, яка стосується передачі комунального майна в умовах децентралізації. Олександр Скічко дивується, чому Золотоніська районна рада відмовилася передавати районну лікарню міській територіальній громаді, тоді як у Драбівському та Чорнобаївському таких проблем не виникло:

– Чесно кажучи, я цього не розумію. Адже відповідно до законодавства з 1 січня 2021 року районна рада не зможе фінансувати майно, яке перебуває на її балансі. Його мають утримувати об’єднані територіальні громади. Я запитую: чому? До цього часу не отримав чіткої відповіді, тільки почув: «Ми потім, у нас ще є час…».

“На мою думку, все робиться для того, щоб затягнути час, при цьому люди, які керують районом, отримують зарплату. Тому я відстоюватиму свою позицію”.

Загалом також існує проблема з інвентаризацією земель, бо громади отримали землю від держави і є багато неузгоджених питань. Люди не розуміють, де, скільки, хто її орендує. Мої виборці просять допомоги у вирішенні цієї проблематики. Ще одне питання − екологічне. Воно для всієї України актуальне – це замулення річок і зрошувальних каналів. Цю проблему потрібно вирішувати на національному рівні. І третє – дороги місцевого значення. Вважаю, що цього року Черкащина отримала рекордне фінансування на дороги, досягнуто значних результатів. Наступного року звертатимемо більше уваги на дороги місцевого значення.

Відповідаючи на наше питання, якої допомоги від народного депутата чекати у прийдешньому році золотонісцям, Олександр Скічко зауважив, що він разом з керівництвом міської ради поставив собі за ціль все ж таки отримати наступного року фінансування для добудови басейну у Золотоніській гімназії. І сподівається, що це буде вагома спільна перемога.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).