Два десятки команд, понад 150 учасників з усієї країни, зіркові редактори та тренери – таким стартував кардинально новий сезон золотоніської Ліги Сміху. Традиційний гумористичний благодійний проект у Золотоноші відтепер вийшов на якісно новий рівень. Віднині місцева Ліга носить статус відкритої, збираючи на своїй базі коміків з багатьох міст України.

Редакторами проекту стали двоє досвідчених гостей із Києва. Це – автори та актори скетчкомів “Країна У” і “Зірконавти” Сергій Бібілов та Ілля Дерменжи. Саме вони протягом місяця опікувалися місцевою Лігою, а впродовж останнього тижня ретельно здійснювали відбір конкурсантів на гала-концерт.

Левову частку організаційної роботи взяли на себе ведучий Андрій Купчин у парі зі своєю дружиною Анною Купчин. Не менш цікавим став і тренерський склад, котрий протягом сезону не лише вирішуватиме долю учасників, а й сам братиме участь у виступах. Цього разу таку місію взяли на себе переможець двох сезонів у якості тренера, міський голова Віталій Войцехівський, меценатка, засновник благодійного фонду “Разом” Людмила Русаліна, актор відомої лігосміхівської команди “30+” Іван Кухарчук, його колега із колективу “Ветерани космічних військ” Артем Дамницький, а також актриса театру та кіно, пародистка і всім відома Олька з найкращої комедії року “Скажене весілля” Інна Приходько.

В результаті фестивального відбору наразі сформовано 10 колективів, що протягом сезону виборюватимуть першість. Мова йде про команди “Кавомани” із Золотоноші та “Sha” із Києва (тренер – Віталій Войцехівський), “Довідник Стеля” із Черкас та “Старі клячі” із Золотоноші (тренер – Людмила Русаліна), “Поні в яблуках” із Полісся та чорнобаївський колектив “По-людськи” (тренер – Інна Приходько), “Одуванчик” із Ужгорода та “Дуракам закон не писан” із Ніжина (тренер – Іван Кухарчук), “Владимирский централ – Город северный” із Чернігова та “Хвилюватись немає причин” із Черкас (тренер – Артем Дамницький).

Окремо судді та організатори відзначили і колективи, що не потрапили до регулярного сезону. Кубок Фестивалю цього вечора дістався золотоніській команді КАЧ, що свого часу була сформована на базі всім відомої “Активії” і вже встигла навіть взяти участь у Одеському фестивалі Ліги Сміху. Грошову ж премію отримала молодіжна енергійна команда “Кілька людей” із Тернополя.

Не втратила золотоніська Ліга і свою головну мету – благодійність. Як і заведено, уся виручка від продажу квитків направляється на допомогу комусь із містян. Окремо, як завжди, на вході до залу стояла благодійна скринька. Цього разу 21,5 тисяч гривень вдалося зібрати на лікування місцевої школярки Олі Тупоти.

За яскравим святом, звісно ж, завжди стоїть кропітка робота організаторів. Упродовж тижня приймаюча сторона працювала як один злагоджений механізм. Про це вже за підсумками Фестивалю розповідає один із його координаторів Мар’яна Ніщенко.

– Цілодобово на зв’язку був відділ культури. Його працівники не лише надавали зал для репетицій, а й контролювали розселення, перевезення, екскурсійні маршрути учасників. Окрім того, до пізньої ночі працював звукорежисер Юрій Кравченко та його колега Валентин Носенко. Студенти золотоніського коледжу стали гідами для команд-гостей, щира вдячність за координацію Віті Щепетній, Світлані Величко, Вікторії Долгушиній. Молодіжний клуб журналістики під керівництвом Оксани Червякової створював професійні сюжети про команд-учасників. Розроблявся якісний рекламний, медійний продукт, проведена пряму трансляція на центральну площу міста. Яскраві вечори з брейн-рингом командам влаштовував Будинок школяра, за що ми вдячні Олександру Омельченку. Навчальним закладам під керівництвом Ольги Строкань подяка за організацію фан-зони перед початком Ліги сміху, а керівникам золотоніських підприємств дякуємо за виставку-дегустацію перед початком свята. Окремо слід згадати водіїв ЛГЗ”Златогор”, територіального центру, УЖКГ та міськради. Ці люди без перебільшення працювали і вдень, і вночі. Не можу не подякувати нашим спонсорам і партнерам: фонд “Разом” мецената Людмили Русаліної, ТМ ” Світ ласошів”, Золотоніський машинобудівний завод, ТОВ ” Фес Укр”, Фабрика ” Мікс”, взуттєвий магазин ” Люкс”, ЛГЗ “Златогор”, ТОВ ПІІ “Еконія”, Красногірський олійний завод, Золотоніський маслоробний комбінат, телеканал ” Антена”, таксі ” Пілот” та Геннадій Перехрест, пп Єганов, – коментує старт нового сезону Мар’яна Ніщенко.

Чвертьфінал золотоніської Відкритої Ліги Сміху відбудеться 7 червня. Саме там публіка побачить у справі вже й зіркових тренерів, які лишилися із дуже гарними враженнями, після відвідин нашого міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).