Сьогодні, 8 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо затвердження фінансових планів та забезпечення життєдіяльності громади.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти начальників фінансового управління Олени Коваленко «Про виконання бюджету Золотоніської міської територіальної громади за 2022 рік» і відділу прогнозування та розвитку громади Вікторії Остроглазової «Про стан виконання Програми економічного та соціального розвитку Золотоніської територіальної громади за 2022 рік».

Також виконавчий комітет затвердив фінансові плани міських комунальних підприємств – «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Золотоніська багатопрофільна лікарня», «Міський водоканал», «Золотоніський міський ринок», «Золотоніське видавничо-поліграфічне підприємство» – на 2023 рік. З метою забезпечення беззбитковості діяльності комунальних підприємств Золотоніської громади міська рада розглядатиме плани ліквідації збитковості, подані у місячні терміни.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які згідно з регламентом будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).