Із приходом весни та першими теплими днями додалося роботи й у муніципальних інспекторів управління житлово-комунального господарства. Мешканці громади активно розпочали підготовчі роботи на своїх земельних ділянках, а разом з тим почастішали випадки спалювання рослинних решток.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади (затверджені рішенням Золотоніської міської ради від 29.04.2021 №7-15/VIII), а саме пункту 9.2.27, “забороняється розпалювати багаття у не відведених для цього місцях; спалювати опале листя, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, зон пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, інших територіях загального користування, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту територій, забруднювати території загального користування та прибудинкові території хімічними та іншими розчинами, спалювати усі види відходів та вторинної сировини у сміттєзбірниках”.

З метою дотримання Правил, сектор інспекції з благоустрою та сектор інспекції з безпеки громади (діє на території Благодатнівського старостинського округу) розпочав щоденні рейди на території громади.

Протягом тижня склали два протоколи про адміністративну відповідальність за порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тому для всіх охочих спалювати рослинні рештки, вкотре нагадуємо, що за це передбачена відповідальність та адміністративне стягнення – від 340 до 1360 грн.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).