Через надмірну «хазяйновитість» деяких золотонісців спеціалісти сектору інспекції з благоустрою змушені відновити вечірні та нічні рейди, у ході яких виявляють таких горе-діячів. Пише Золотоноша. Сіті

Зокрема, 27 серпня у поле зору службовців потрапив 85-річний Микола Т., котрий мешкає на вулиці Ісаака Болеславського. Дідусь спалював рослинні рештки на своєму городі.

Цього ж дня піднесла сірника до сухого картоплиння і Тетяна С. з вулиці Підгірна. І хоча усі найближчі сусіди уже проходили процедуру запрошення на адмінкомісію та сплату штрафів за порушення співіснування в громаді, 53-річну жінку це не зупинило. Сподівалася, що її «пронесе». Побачивши управлінців, вона спершу хотіла домовитися з хлопцями, щоб не складали протокол. Не спрацювало. Далі почала страхати сином, котрий служить правоохоронцем у столиці. Теж не пройшло. Протокол про порушення і притягнення до адмінвідповідальності таки склали. 4 вересня її запросили на засідання адміністративного органу до міської ради. Проігнорувала. Таким чином, жінці доведеться сплатити 1360 гривень штрафу.

Мешканець вулиці Нечуя-Левицького Олександр Ф. розвів багаття на городі, хоча всього за кілька метрів від його двору на вулиці Миколи Негоди стоїть контейнер. Такий же багатовмісний бак встановлений в іншому краю вулиці. «Так ви хочете, щоб я те бадилля на горбу тягнув?» – такою була реакція чолов’яги. Однак на пропозицію начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, котрий помітив дим ще з 23 Вересня, він загасив полум’я. Та викласти 340 гривень штрафу все ж доведеться.

Як розповів завідувач сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування УЖКГ Сергій Строкань, протягом другої-третьої декади серпня складено близько 30 протоколів за спалювання рослинних решток містянами. Нині разом з начальником відділу муніципального інспектування Максимом Антиповичем вони завершили тривалий процес укладання договорів на централізоване вивезення сміття і побутових відходів на Струнківці. Якщо у червні такі угоди мали одиниці струнківчан, то нині – 80% мешканців мікрорайону. Нині аналогічними діями службовці охопили проблемну вулицю Баха (квартал №20), де жителі тягнуть непотріб у посадки, на узбіччя доріг, у болото, створюючи стихійні сміттєзвалища. Наступним буде квартал №21 – вул. Лікарняна, Пирятинська, частина Баха і Обухова, провулки Новий і Лікарняний, Ново-Бахівський.

В основному до числа порушників потрапляють люди похилого віку, ті, кому за 80 років, – каже Сергій Ігоревич. – Підходиш до такої людини, робиш зауваження, а вона починає нервувати, руки трусяться, просять, вибачаються. Стає незручно. А з іншого боку, скільки пожеж, за даними рятувальників, спровокували саме такі безневинні багаття. Засуха тому на руку. І люди у віці вже не можуть блискавично зарадити ситуації, коли вогонь перекидається на господарські будівлі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).