17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. Його святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Сьогодні під час урочистих заходів з нагоди цього професійного свята на адресу золотоніських рятувальників звучало багато теплих слів та побажань з вуст гостей. Традиційно для святкового заходу не обійшлося без нагород та відзнак.

За досягнуті успіхи у бойовій і гуманітарній підготовці та вагомий внесок в роботу щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків та з нагоди Дня рятувальника грамотами міського голови нагороджені головний інспектор управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Вовк та начальник 8-ї державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України у Черкаській області Вадим Капля. Відзнаки вручила заступник міського голови Світлана Суддя.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята група золотоніських рятувальників та ветеранів служби отримала чергові спеціальні звання, відзнаки, а також була заохочена грамотами, подяками і цінними подарунками.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).