20 липня зустріне своїх вихованців ще один золотоніський дитячий заклад – «Ромашка». Наразі 41 бажаючий з числа батьків має намір привести своє дитя до цієї дошкільної установи.

Групи формуватимуть відповідно до віку, не змішані і не зведені. Про це сайту Золотоноша.City повідомила заступник міського голови Мар’яна Ніщенко. За її словами, значна частина золотонісців переймається, з якого віку дитина може відвідувати дитячий садок в умовах карантину.

– Усі заклади, що працюють, приймають малечу з 3-річного віку, – пояснила посадовиця. – З 1 вересня плануємо відкриття ясельних груп. Зауважу, дитячі установи «Струмочок» і «Берізка» доступні для усіх діток міста. Але батьки повинні пам’ятати про дотримання карантинних обмежень і з розумінням ставитися до вимог і правил, що діють у садочках.

Нагадаємо, у Золотоноші відновили роботу чотири із шести садочків. Дитячі установи «Ялинка» і «Ромашка» приймають вихованців, котрі відвідували їх до карантину, а «Струмочок» і «Берізка» – усю золотоніську малечу. У кожному з цих закладів з 20 липня працюватимуть тільки вікові групи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).