27 червня 2020 року у м.Золотоноша приїдуть лікарі з багатьох куточків України, щоби вітати у нашій лікарсько-футбольній родині нових колег, нових друзів і однодумців. Про це повідомляється на сайті УФАМ (Української футбольної асоціації медиків).

На стадіоні спорткомплексу ДЮСШ (м.Золотоноша, вул. Черкаська, 5) відбудеться Кубок з футболу серед лікарів “CherkFAM Hippocrates Cup”. Свою участь у змаганнях підтвердили 4 команди лікарів з Черкас ФК “Гіпократ”, Києва, Кропивницького і Вінниці.

“CherkFAM Hippocrates Cup” відбудеться під патронатом Української Футбольної Асоціації Медиків, за підтримки міського голови міста Золотоноша Войцехівського Віталія Олександровича, Федерації футболу Золотоноші, ТМ “Златогор”, ТМ “Златокрай”, компанії “Еконія”, ТМ “ASP”, ТМ “Royal Fruit”, ветерирарної клініки “ВетШанс”, ТМ “Mac Coffee”, ТМ “Домашнє свято”, магазин “Профі Спорт”, відпочинок забезпечує готельно-ресторанний комплекс “Робінзон”.

За планами організаторів, на чолі з травматологом КНП “Золотоніська РБЛ” Юрієм Мазуром, об 11:00 заплановане відкриття турніру, проведення матчів по круговій системі для визначення переможців і призерів, після чого переїзд до перлини Дніпра – міста Черкаси, де у готельно-ресторанному комплексі “Робінзон” на березі головної річкової артерії України, в 3 таймі, уфамівці вирішать, все ж таки продукція яких місцевих воробників – партнерів заходу є найкращою, чи то вода від Еконії чи сидр та пиво від Роял Фрут, чи можливо продукція ТМ “Златогор”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).