Цього тижня у Золотоноші комунальники розпочали досить серйозні роботи з капітального ремонту вулиць, які брали участь у програмі “Золотоноша власними руками”.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко, у вівторок представники Служби автомобільних доріг спільно з підрядними організаціями та представниками міської ради і УЖКГ провели огляд деяких проєктів для визначення об’ємів робіт та окремих особливостей кожної з вулиці. Мова йде про вулиці Некрасова, Тиха, Залізняка, Островського, Лесі Українки, Молодіжна; частину вулиць Гайдара, частину вулиць Барабащівська, Нова, Лікарняна, Миколи Негоди, Баха, Семенівська; провулок 2-й Новий, 1-й провулок 23 Вересня. Раніше капітальний ремонт здійснили на вулиці Грушевського, відбулися підготовчі роботи на Гайдамаки, де вже з наступного тижня активізуються роботи.

Вже наступного дня на вулиці Некрасова розпочали капітальний ремонт дорожнього покриття. Кілька років тому мешканці даної вулиці взяли участь у програмі “Золотоноша власними руками”.

Одразу після вулиці Некрасова учора працівники підрядної організації розпочали підготовчі роботи до капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Тиха. Асфальтні роботи планують розпочати на початку наступного тижня.

Сьогодні ж вранці важка техніка заїхала на вулицю Семенівська.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).