На останній сесії Золотоніської міської ради 28 січня депутати озвучили проблему під’їзду до кладовища у Золотоноші, у мікрорайоні Струнківки, яка оголяється щороку навесні, під час поминальних днів. Пише Золотоноша.Сіті.

З міста, довколишніх сіл району та інших населених пунктів країни до цвинтаря з’їжджаються родичі померлих. У ці дні на вулицях Сагайдачного, біля парфумерної фабрики, Миколаївська (район зош №3), Замкова, Струнківська, Струнківська-Набережна утворюються транспортні затори. Якщо на ширших вулицях зустрічні автомобілі ще можуть розминутися, то на вузьких – це справжня проблема. До того ж, на вулиці Сагайдачного, яка вимощена аеродромними плитами, авто можуть рухатися лише реверсно: кілька плит на одній смузі добряче просіли.

– Чи можемо ми якось вирішити цю проблему завчасно? – звернулася до колег та міського керівництва депутатка Тетяна Орленко. – Можливо, треба встановити дорожні знаки про односторонній рух чи організувати у ці дні кільцевий напрямок для авто?

– Звернемося до начальника районного відділу поліції, щоби допомогли нам у цій транспортній розв’язці, − запевнив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський. − На мою думку, найдоцільнішою у день поминок буде робота регулювальника на цій ділянці.

Заступник міського голови Олександр Флоренко поділився планами щодо реконструкції покриття на частині вулиці Сагайдачного. За його словами, навесні комунальні служби засиплять аварійні плити щебенем і заасфальтують, оскільки демонтувати їх на косогорі небезпечно і недоцільно.

Задувати піском вимиту дощовими стічними водами основу – це тільки тимчасове усунення проблеми. Тому, вивчивши ситуацію і врахувавши усі технічні моменти, разом з виконавцем робіт обрали найприйнятніший варіант – асфальтування. Його виконання розпочнуть відразу після настання сприятливих погодних умов.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).