22 червня у Золотоніській громаді розпочалися курси діджіталізації. Так у місті Золотоноша, селах Кропивна і Благодатне на базі шкіл, людей старшого віку почали навчати користуванню смартфоном. За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко ініціатива таких просвітницьких курсів належить Віталію Войцехівському.

“Рік тому за дорученням міського голови у Золотоноші вже апробували подібні курси. Охочих серед населення було чимало, проте повністю базовий курс не завершили, завадив карантин. Сьогодні розпочинаємо з новою силою. У Золотоноші курси відбуваються в спеціалізованій школі № 2 інформаційних технологій під керівництвом Валентини Заіки. На пропозицію пристали і села громади. Сьогодні навчання пройшло і в Благодатному разом із вчителем Антоном Саєнком та в Кропивні з вчителем Олексієм Сальніковим”.

За словами посадовиці навчання розраховано на десять занять і триватиме упродовж літа. Всі бажаючі відвідати курси можуть записатися за номером  097-255-33-08. Для підвозу на навчання у межах міста можна скористатися послугою соціального таксі, набравши той же номер 097-255-33-08.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).