13 квітня Владислава Гаркавого призначено заступником директора з медичної частини КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня». Пише Золотоноша. Сіті.

Владислав Гаркавий


Владислав Васильович народився 13 травня 1971 року у місті Дніпропетровськ. Навчався на фельдшерському відділенні Черкаського медичного училища. Після закінчення працював виїзним фельдшером швидкої медичної допомоги Городищенської ЦРЛ. 1992-1998 рр. – навчання на медичному факультеті Української медичної стоматологічної академії, до 2000 року – в інтернатурі за фахом хірургія.

До 2003 року працював хірургом Золотоніської ЦРЛ, потім два роки − хірургом Лівійської арабської Джамахарії, ще 7 років – за цим же фахом у Золотоніській лікарні. У 2015 році став заступником директора з практичного навчання Черкаського медичного коледжу. Згодом − заступник головного лікаря КП «Золотоніський міський центр ПМСД (С), лікар-ендоскопіст поліклінічного відділення Золотоніської ЦРЛ.

19 квітня заступником директора з організаційно-методичної частини комунального некомерційного підприємства став Ігор Луценко

Ігор Луценко


Ігор Миколайович народився 18 квітня 1963 року у місті Балта на Одещині. Навчався у Київському медичному інституті. У 1985 році розпочав трудову діяльність у Роменській міській стоматологічній клініці, через рік перейшов до Золотоніської центральної районної лікарні. Обіймав посади лікаря-стоматолога, лікаря-статиста, завідувача інформаційно-аналітичного відділу ЦРЛ, заступника головного лікаря ЦРЛ з медичного обслуговування населення, заступника головного лікаря Золотоніського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. З 2017 року – завідувач інформаційно-аналітичного відділу КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня».

За словами заступника Золотоніського міського голови з гуманітарних питань Мар’яни Ніщенко, адмінуправління і менеджемент відіграють важливу роль у функціонуванні багатопрофільної лікарні.

– Владислав Гаркавий та Ігор Луценко – чудові менеджери та адміністратори адмінуправління, мають багато передових ідей щодо зміни функціонування багатопрофільної лікарні і надання якісних медичних послуг населенню. Сподіваємося, що у дружному, сильному, жвавому колективі медиків їм вдасться встановити сприятливий мікроклімат та налагодити моральність, − упевнена заступниця. – Злагодженість і конструктивізм стануть запорукою сприятливої атмосфери для пацієнтів та відвідувачів комунального закладу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).