Чудовий парк і річка з лебедями, зарослі чагарниками та амброзією. У мальовничій Маліївці достатньо проблем, які довірили вирішувати Оксані Голубович. Пише Золотоноша.Сіті.

На зібранні, що відбулося 13 січня, кандидатуру Оксани Голубович підтримали жителі Маліївки.

Ще донедавна Оксана Олександрівна очолювала комунальне господарство у Чорнобаївському районі, а з липня минулого року працює у маліївському магазині. Це саме те місце, де можна дізнатися про всі новини села, хто хворіє, кому потрібна допомога. Тож нова голова кварталу обізнана у всіх справах односельців.

Оксані Голубович – 39 років, за освітою – бухгалтер, а ще вона матуся чотирьох дітей.

− Я не можу «засипати» односельців обіцянками і виконати їхні побажання, бо усе залежить від фінансування, − говорить Оксана Олександрівна. – Якщо буде достатньо грошей, то зможемо зробити і освітлення віддаленого куточка села, і полагодити дороги та багато іншого. Наше село − дуже мальовниче, але, на жаль, дуже занедбане.

Тут є чудовий парк, річка, котра заросла очеретом і яку взагалі не видно, хоча туди прилітають лебеді. Заріс чагарниками й парк. А якщо на Маліївку подивитися влітку, вона потопає в амброзії та інших чагарниках. Тому звертаюся до мешканців села: давайте не будемо чекати, поки хтось щось нам зробить, а самі дружно збиратимемося на суботники, докладемо хоч трішки зусиль, щоб село стало кращим. Адже тут проживають наші діти й онуки, і ми є для них прикладом. Якщо немає бажання допомогти, то хоча б не насмічуйте. Я вірю у вашу підтримку та розуміння, бо знаю, що у нас проживають чуйні, доброзичливі, згуртовані люди.

Оксана Голубович відкрита для спілкування і вирішення питань жителів Маліївки, які доручили їй бути головою кварталу.

Багато молоді і дітей, поряд з цим – розбиті дороги та відсутність вуличного освітлення. Квартальними справами у Щербинівці займатиметься Тетяна Вервикишка.

Село Щербинівка входить до Кропивнянського старостату. З кандидатурою на голову кварталу селяни тут визначилися відразу. Думка жителів села була одностайна.

Тетяна Вервикишка працює соціальним робітником у Щербинівці та Маліївці, добре знає людей і їхні проблеми.

Їй 45 років, вона поєднуватиме посаду голови кварталу із своїми фаховими обов’язками. Хоча ще й не пенсійного віку, але очолює ветеранську раду, яка об’єднує Кропивну, Щербинівку та Маліївку.

– Щербинівка – село перспективне, бо тут багато молоді та дітей, – ділиться Тетяна Іванівна. – Зранку шкільний автобус робить два рейси, щоб відвезти дітей у садочок та школу в Кропивні. У нас є будинок дитячого типу Раєвських. Пастор Сергій Раєвський також створив реабілітаційний центр, куди приїжджають люди, яким немає де жити, а два роки поспіль сюди з’їжджаються навіть цілими сім’ями.

За словами обраної голови кварталу, найболючішою проблемою у Щербинівці є крадіжки. Доходить до того, що вночі виносять все із гаражів, сараїв, будинків, де ніхто не живе. Дороги у селі також розбиті, особливо куток Загребля. До цього часу жодна вулиця ще не освітлена.

Тож попереду у Тетяни Вервикишки разом із старостою Олександром Кипичем багато справ. Додамо, що обраних голів кварталів ще мають затвердити на сесії Золотоніської міської ради.