31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка зранку лунала музика і чувся дзвінкий, дитячий сміх. На сцені запалювали творчі колективи Золотоноші. У яскравих костюмах і з піднесеним настроєм діти хвацько виконували завчені рухи, демонстрували глядачам гнучкість і танці різних народів світу. На зміну танцювальним колективам на сцену виходили вокалісти – обдаровані хлопчики й дівчатка старанно виводили ноти, за що отримували заслужені оплески глядачів. 


Біля входу в парк, у тіні розлогих каштанів, розташувався караул 8-ДПРЧ. Першокласники з гімназії обліпили пожежну машину, залізли в кабіну і розпитували про кожен гвинтик. Загартовані рятувальники терпляче і з посмішками розповідали малючкам про важливість професії і дозволяли торкатися до всіх предметів на авто.
Міжнародний день захисту дітей – одне з найбільших дитячих свят у році. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих – це філософія нашого життя.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).