Учора, 21-го січня, розпочалися змагання з волейболу на призи тижневика «Златокрай». Цьогоріч 6-ий чемпіонат міста зібрав рекордну кількість учасників.

Заявки для участі подали 10 збірних: «Алюр» (ветеринарний коледж), «Вознесенське», «Підприємці» (м. Золотоноша), «MAXIMUM», «Маяк» (с. Піщане), «Прайм» (с. Нова Дмитрівка), «Статус» (ЛГЗ «Златогор»), «Благодатне», «В/ч А 1402» (військова частина, м. Золотоноша), СК «Деньги». Баталії проходитимуть у спортивних залах школи №3 та гімназії ім. Скляренка. Щодня проводитиметься по 3 матчі. Початок о 18.30.

Відкривали змагання спортсмени табору «MAXIMUM» та службовці військової частини  А1402. Перший матч зустрічі завершився мінімальною перевагою  «MAXIMUM» – 25:23. З такою ж перевагою у 2 м’ячі закінчився другий – 24:26, що свідчить про вперту боротьбу та ріст майстерності військовиків. У третьому таймі хлопці в погонах поступилися з більш значною втратою – 17:25.

Другими на паркет спортивного залу гімназії ім. Скляренка вийшли міські підприємці та волейболісти СК «Деньги», котрі дебютували на чемпіонаті. Із загальним рахунком 3:0 перемогу до свого активу записали бізнесмени. Та проміжні результати партій – 18:25, 23:25, 23:25 – говорять про те, що деньгівчани голосно заявили про себе і показали, що вони – міцні горішки.

Третя гра відбулася у виконанні досвідчених піщанців з «Маяка» та знову волейболістів військової частини, оскільки заявлений поєдинок «Маяка» з вознесенцями довелося відкласти. Хоча команда Олександра Шевченка стартувала новими молодими обличчями, але майстерний стиль гри засвідчив, що перед нами збірна високого класу. 25:15, 25:16, 25:8 – такі результати трьох таймів. 3:0 – на користь «Маяка».

Головним арбітром всіх зустрічей був незмінний і незаангажований Володимир Тараненко.

Організатори ухвалили зміни у системі проведення 6-го чемпіонату. Змагання проводяться з обов’язкових 3-х партій. Усі партії до 25 очок, з перевагою у 2 м’ячі після набраного 25-го. (Тобто, 24:26, 25:27, 26:28). Команди грають по колу. При розподілі місць до уваги беруться результати: за перемогу з рахунком 3:0 – 3 очка, за перемогу 2:1 – два, за поразку – 1:2 – одне. У разі однакової кількості набраних очок кількома командами, перевагу має та, у якої краща різниця виграних та програних партій.

Наступні зустрічі відбудуться 23 січня у спортивному залі зош №3 між командами: «Підприємці» -«Прайм» (с. Нова Дмитрівка), «Статус» – «В/ч А1402», «Благодатне» -«Вознесенське».

Нагадаємо, 5 років поспіль володарями Кубка були спортсмени «Статусу». Достойну конкуренцію їм складали волейболісти «Прайму» та «Маяка».